Jump to content

mowiksh

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mowiksh

 1. Witam! Tak jak w temacie potrzebuje wędziska i kołowrotka leciutkiego na okonie do ok. 500zł. Chciałbym żeby zestaw wytrzymał głodnego szczupaka. Dziękować z góry!
 2. mowiksh

  Zestaw okoniowy.

  A co powiesz o Daiwa EXCELER cw 2-10g 2.10m? Bo mam u siebie w mieście i ciekawie to wyglada? Czy nie ma wielkiej różnicy pomiędzy ta co ty wysłałeś do 10g? @Alexspin
 3. mowiksh

  Zestaw okoniowy.

  Jak wchodzę w linki to mam same wędziska nie mogę sprawdzić coś złe robię?
 4. Witam, planuje wrócić na łódkę po latach myślałem nad nowym wedziskiem i kołowrotkiem, bo stare się zależały w piwnicy. Będę łowił z łódki zazwyczaj ewentualnie brzeg, ale to rzadko łowił będę na mazurskich jeziorach tylko i wyłącznie. Nastawiam się na coś większego szczupak/sandacz. Na zestaw wędka/kołowrotek przeznaczyć chce ok. 800zl. Myslalem nad: Wedka: Savage Gear MPP2 259cm Spin ->100g ew.221cm Kołowrotek: Penn Slammer 360 Chcialbym prosić o wyrozumienie i pomoc w wyborze sprzetu „świeżemu” członkowi miłego dzionka.
 5. mowiksh

  Zestaw spiningowy.

  Zostaje przy Ryobi Slam FD 3000 i wędzisku Mikado Inazuma X-Plode Zander 215cm 35g wszystko mam na miejscu także przy tym chyba zostanę. Co do plecionki jaki kolor wybrać ma to znaczenie? Fluo, zielony i czarny do wyboru.
 6. mowiksh

  Zestaw spiningowy.

  Mikado Inazuma X-Plode Zander 215cm 35g do 35g może być wedzisko? Jak tak to wszystko zamawiam. To w końcu jaka wielkość kołowrotku każdy ma swój styl łowienia, ale poczekam na innych opinie co do młynka.
 7. mowiksh

  Zestaw spiningowy.

  Czyli kołowrotek padł Ryobi SLAM NCRT 2000 6BB+Inf.AR, a z wedziskiem takie jak wyżej napisałeś wystarczy czy coś innego? I jaka plecionkę do tego wszystkiego dac?
 8. mowiksh

  Zestaw spiningowy.

  Myśle, ze przypadek wiec chciałbym solidny dobry kołowrotek jeżeli mógłbyś mnie nakierować na coś porządnego cena może być wyższa od tego którego wymieniłem wyżej.
×