Jump to content

Emila

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Emila

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Imię
  Emila
 1. Dowiedziałam się, że w Polsce jednak jest to nielegalne, więc i mało znane a ta metoda to spirulino/sbirulino. Tam gdzie wedkowałam jest to dozwolone i jest to popularna metoda na pstrąga. Dopiero poznaje różne techniki, więc przepraszam za głupie pytania
 2. Znajomy już znalazł film instruktażowy
 3. Na pewno nie klusownicy : D To był prywatny staw ze swoim regulaminem. Nie można na nim na przykład mieć przynęt z kotwicą. Pastę można było kupić na miejscu. Chciałabym się tylko dowiedzieć jak tworzyć takie przynęty Większość przynęty była zrobiona z takiej jak w załączniku. Z dołu miała ładnie zrobiony pasek z takiej samej, ale żółtej pasty.
 4. Zaczynam przygodę ze spinningiem. Moje sztuczne przynęty okazały się mało skuteczne podczas ostatniego połowu. Zobaczyłam, że dwóch panów wyciagnelo już kilka pstrągow . Poszłam zobaczyć-lowili na 2 złączone ze sobą ciasta. To nie były kulki tylko uformowane, płaskie tak jakby trójkąty, które obracaly się podczas zwijania. Próbowałam to odtworzyć,ale nie potrafię. Czy takie formowanie ma swoją nazwę? Można gdzieś znaleźć film instruktażowy?
×