Jump to content

miszcz666

Forumowicz
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

miszcz666's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Reacting Well
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

7

Reputation

 1. Dodam tylko że złapane w rzece bug.
 2. No właśnie ta linia od przedniej krawędzi płetwy grzbietowej wypada tak na środku i bardziej z przodu płetw brzusznych. Następnym razem jak złapie to spróbuje zrobić lepsze zdjęcia.
 3. Niektóre miały górne pół oka czerwonawe, płetwy na zdjęciach wyszły jaśniejsze - w rzeczywistości były ciemniejsze (zwłaszcza na tym pierwszym zdj pod światło), miały 30+cm. Podejrzewam płocie proszę o potwierdzenie.
 4. o widzisz to jednak na flaszkę będzie bo już myślałem że trzeba będzie dopłacać za odbiór
 5. Czy to jest warte jeszcze jakieś pieniążki? Jeżeli tak to na ile to można wycenić?
 6. W 10 min zrobiłem prostą formę z ziemniaka , odlane główki może nie wyglądają zbyt estetycznie ale po docięciu i doszlifowaniu spełniają swoją funkcję. Dzięki za pomoc.
 7. znalazłem jeszcze coś takiego : https://www.youtube.com/watch?v=vH3krg84alg
 8. Mam 30 szt dużych haków jigowych (do gum 15-16cm) ale nie mam do nich matrycy (mam matrycę ale do mniejszych rozmiarów). Może ktoś zna jakiś sposób na zrobienie prostej matrycy? Albo może ktoś wie jak można inaczej obciążyć hak z gumą?
 9. Jaki marker, flamaster wodoodporny do malowania gum polecacie? Może jakiś link.
 10. Kij jest z niższej półki cenowej więc na zabawę z docieraniem szkoda czasu i "zachodu". Patent z woskiem działa 3 dzień od smarowania i pewnie jeszcze trochę podziała. A jak i to przestanie działać kupię nowy kij. Dziękuję wszystkim za porady.
 11. Dajmy sobie spokój debatom na temat grubości plecionki, jeżeli naprawdę będzie sprawiała mi problemy to zamawiam cieńszą i za dwa dni zakładam na szpulę więc problemu nie widzę. A rzucając na wietrze cieńszą plecionką to "balona" już nie będzie? Rzucał Pan kiedyś na rzece bug? Przy grubości 0,16mm zostawiałbym w wodzie o wiele więcej zestawów.
 12. Plecionkę kupiłem 0,23mm. Przynęty to gumy relaxa 30g + główka z hakiem ok 15g. Jeżeli chodzi o kołowrotek to waham się między Ryobi ARCTICA FD 4000 (315g) a Ryobi ARCTICA FD 5000 (390g - obawiam się że może być troche za ciężki). ARCTICA FD ze względu na fakt iż kolega rzuca nim 1,5 sezonu i zachwala. O zauberze słyszałem różne opinie, nie zawsze pozytywne.
 13. Patent ze świecą działa. 2h rzucania i trzymało ładnie. Nie wiem co ile czasu trzeba będzie smarować ale kawałek świeczki w plecaku nic nie waży a samo smarowanie to kilka sekund. Więc dziękuję ryukon1975 za poradę.
 14. Jest to jakiś sposób ale nad wodą jestem dosyć często a to wymagałoby każdorazowo klejenia, trochę zabawy z tym by było. Kolega podpowiedział mi żebym na dolnym segmencie tu gdzie się nasadza naniósł cienką warstwę kleju (np super glue) i pozostawił do wyschnięcia. Ale boję się że jak potem raz złożę wędkę to już jej później nie rozłożę.
×
×
 • Create New...