Jump to content

Paweł00

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Paweł00

 • Rank
  Kandydat

Informacje o profilu

 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  Sosnowiec
 1. Paweł00

  Spławik.

  Dziękuję za odpowiedzi Przemyślę i napisze co postanowiłem zakupić A jeszcze pytanie czy to co teraz posiadam jako zestaw na grunt to straszny shit mi wcisneli?(wiem, że to nie pytanie dotyczące metody spławikowej)
 2. Paweł00

  Spławik.

  Wiem, że staracie się pomóc i chcecie dobrze, nie napisałem nigdzie, że jest inaczej ;) Może faktycznie zacznę się rozglądać również za teleskopem chociaż gdzie nie czytałem więcej opinii przemawia za 3 składem. https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-jaxon-magnet-carp-frxl-500-w-bieg-8063328458 taki kołowrotek mam w gruntówce obecnie. https://www.e-fishing.pl/amberlite-power-carp-3-90m-2-75lbs-3-sec-mika,3,9939,25741 a to jest kijek do tego.
 3. Paweł00

  Spławik.

  Nie neguję tego, że masz pojęcie. Gdybym ja miał wystarczającą wiedzę nie zadawał bym podstawowych pytań na forum. Poprostu myślałem, że pomożecie mi dobrać coś tańszego czego używanie będzie w miarę przyzwoite.
 4. Paweł00

  Spławik.

  Kołowrotek się nie znajdzie. Pisałem wyżej, że mam puki co jeden zestaw wędka + kołowrotek .. gruntowa, jak wrócę z pracy napisze co to jest (myślę, że wcisneli mi dziadostwo). Chciałem cały zestaw jakiś kupić odrazu. Kolega wyżej napisał, że w tym budżecie na początek wystarczy.. wy piszecie, że nie.. czyli mam odpuścić metodę spławikową puki co i wywalić minimum 700 zł na zestaw ? Po czym stwierdzę, że wędkowanie jednak jest nie dla mnie?
 5. Paweł00

  Spławik.

  No to zacznę jeszcze raz przeglądać forum i poszukam tego wpisu Jotesa o którym mówisz. Chociaż myślę, że nawet jak kupię sprzęt za nie wiadomo ile to super wędkarza ze mnie to nie zrobi. Do wszystkiego potrzeba czasu i praktyki. A jak wcześniej wspominałem może w ogóle nie spodoba mi się na dłuższą metę. Dlatego tak upieram się, żeby kupić tańszy zestaw. Nauczyć się na nim a z czasem ewentualnie kompletować coś "lepszego"
 6. Paweł00

  Spławik.

  Dlatego też ustaliłem sobie taki budżet. Nie będzie aż tak szkoda jak jednak stwierdzę, że to całkiem nie dla mnie Jak chodzi o odległość łowienia to myślę, że było by różnie dlatego wybrałem wędki match. Wpadły mi w oko takie jak : Jaxon Arcadia Match 3,9m 5-20g Robinson Carbonic Match 3,9m 8-20g Ale jeżeli chodzi o kołowrotek to nie mam zielonego pojęcia..
 7. Paweł00

  Spławik.

  Myślałem nad kijem i kołowrotkiem razem za 200 Tak jak napisałem nie jestem zapalonym wędkarzem tylko amatorem który sporadycznie wędkuje. Wiem, że za 400 będzie o wiele lepszy sprzęt ale to dopiero jak zacznę więcej łowić to będę o tym myślał. Jak wrócę z pracy to napisze aczkolwiek wolałbym dokupić drugi, żeby na 2 wędki łowić.
 8. Witam, jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość Zamierzam zacząć łowić metodą spławikową tylko mam problem z wyborem wędki oraz kołowrotka. Na ten zestaw chciałbym wydać do 200 zł ponieważ nie jestem jakimś wybitnym wędkarzem tylko zwykłym amatorem który niedawno wyrobił kartę a na ryby jeździ sporadycznie jak już znajdzie się dłuższa wolna chwila. Do tej pory łapałem jedynie na grunt. Pora dołączyć do tego spławik i tu liczę na waszą pomoc oraz wyrozumiałość. Troszkę poczytałem i wędkę spławikową planuję zakupić 3 elementową. (Większe grono jest za taką a nie teleskopówką) Głównie łowię na jeziorach.
×