Jump to content

Conrad Richardson

Użytkownik
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Conrad Richardson

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, W ostatnim czasie rozglądałem się za jakąś porządniejszą wędką sandaczową na Wartę. Moją uwagę przykuły dwa powyższe modele ST. Croix. Łowię główkami 7-14g jednak kilka razy w roku, na innych łowiskach niż na codzień potrzebuję założyć 17-18g. Gumy max 6g same w sobie. I tu chciałbym zapytać się osób, które miały do czynienia z tym kijem. Jak wiadomo amerykańskie blanki mają duży zapas mocy, pytanie czy dam radę skutecznie jiggować wymienionymi gramaturami. Więcej recenzji jest o modelu mhf2 10-28g, gdzie ponoć faktycznie można to 40g przynętę założyć, jednak o tych delikatniejszych modelach nic nie znalazłem. Jeszcze pytanie czysto z ciekawości. Niektórzy twierdzą, że wędziska te dadzą radę nawet podczas łowienia kleni. Jak wygląda jego zasięg rzutu woblerami 3-4g? Ciekawi mnie, czy zakup ten może też spowodować odstawienie mojej kleniówki ;) Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Conrad Richardson

  Zakaz wychodzenia, a wędkarstwo

  Witam, nie zauważyłem, by ktoś rozpoczął podobną dyskusję, więc pozwolę sobie założyć temat. Jak to jest aktualnie z wyjściami w celach wędkarskich? Teoretycznie jednorazowe wyjścia w celach sportowych są dozwolone, więc trening przed zawodami w sezonie powinien być dozwolony. Jakaś gazeta napisała, że wędkarskie wyjścia są zabronione, ponieważ to jest rekreacja. Ale czy jest to wiarygodne źródło? Tym bardziej, że samotne wypady wędkarskie nie wymagają żadnego kontaktu z innymi osobami. Jak uważacie, można dostać mandat za "moczenie kija"?
 3. Conrad Richardson

  Nocne klenie

  Czy jest szansa na klenia wieczorem/nocą o tej porze roku? Praca pozwala mi na wyprawy wędkarskie dopiero po godzinie 18:00, a mam kleniowy niedosyt. Byłem już dwa razy bez żadnych brań i zastanawiam się czy ma to sens.
×