Jump to content

Liotas

Użytkownik
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Liotas

 • Rank
  Kandydat

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomek
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Liotas

  Wędka sandaczowa.

  Poszedłem tam z zamiarem napisania egzaminu, którego nie zrobiono, tylko od razu po umieszczeniu opłat wyrobiono mi odpowiednie papiery.
 2. Liotas

  Wędka sandaczowa.

  Czemu uważasz, że jestem kłusownikiem jak mnie nie znasz? Mam być gnojony przez nie swoją winę? Nikt w mojej rodzinie nie łowił ryb, mnie to zaciekawiło i chciałem spróbować swoich sił. Przygotowałem się sumiennie do egzaminu i poczytałem na stronie koła, że opłaty itd można załatwić w tym sklepie.
 3. Liotas

  Wędka sandaczowa.

  Powodzenia. Nie pozdrawiam.
 4. Liotas

  Wędka sandaczowa.

  Przysrywaj się dalej do normalnych wędkarzy, a nie do dziadków, którzy przetrzebiają wszystkie zbiorniki z każdej możliwej rybki. Przepisy znam bardziej niż większość starszych "wędkarzy", uczyłem się na test, ale go nie pisałem. Także swoje komentarze zostaw dla siebie.
 5. Liotas

  Wędka sandaczowa.

  Interesuje mnie wędka spinningowa.
 6. Liotas

  Karta wędkarska

  Witaj. Ja swoją kartę wyrobiłem 3 lata temu w sklepie wędkarskim u członka koła (miał pozwolenia na wyrabianie kart wędkarskich) i nie było żadnych problemów. Nie musiałem zdawać testu.
 7. Witam kolegów wędkarzy. Jestem nowy na forum i głównie założyłem tu konto, aby dowiedzieć się paru rzeczy od bardziej doświadczonych wędkarzy. Otóż szukam wędki do połowu sandacza zamykając się w 300 złotych (ograniczony budżet studencki). Łowię głównie z brzegu na zbiornikach zaporowych, z wodą stojącą i tak też by to wyglądało w przypadku sandacza. Jaką wędkę sandaczową jesteście w stanie polecić? Interesuje mnie długość 2,40-2.70 m. A i dodam, że średnia głębokość na zbiornikach, na których łowię wynosi 2-3m.
×