Jump to content

Pawel pozdrów

Użytkownik+
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Pawel pozdrów

 • Rank
  Kandydat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pawel pozdrów

  Podkarmianie ryb

  @Docio Chodziło mi bardziej o nęcenie grubsza frakcja np kukurydza groch lub konopia Oraz łowienie bardziej z gruntu a nie na spławik więc sądzę że nie nada mi się sposób necenia dla przepływanki Ponieważ ludzie mówią mi że Gdzy będę nęcił owe miejsce na wyplyceniu prędzej czy później ryby wejdą oraz przyzwyczaja się do tego że w tym miejscu mogą zerować ponieważ będzie tam jedzenie dla nich.
 2. Pawel pozdrów

  Podkarmianie ryb

  @Docio Jest to miejsce do łowienia na główce w piękną zatoczkę gdzie na samym środku jest lekkie wyplycenie
 3. Pawel pozdrów

  Podkarmianie ryb

  Witam Pisze w sprawie podkarmiania/karmienia ryb na danym stanowisku Znalazłem siebie miejsce które mam zamiar podkarmić aby zachęcić i zwabić a następnie utrzymać ryby w danym łowisku. Jest to rzeka Z racji że nie jestem doświadczonym wędkarzem chciałbym się wam spytać m.in czy karmić ryby lepiej z rana czy właśnie późnym wieczorem? W jaki sposób karmić aby nie zakwasić owego miejsca? Oraz czym najlepiej będzie karmić ryby na rzece? Jest to miejsce do łowienia na główce w piękną zatoczkę gdzie na samym środku jest lekkie wyplycenie
 4. Pawel pozdrów

  Złap i wypuść

  Witam chciałbym się dopytać co do zasady złap i wypić. Udaje się na nowe łowisko gdzie obowiązuje zasada złap i wypuść zaznaczam jest to woda PZW i nie jestem w stanie zrozumieć czy jeżeli złapie jakąś rybę objęta tym rozporządzeniem to muszę ją odrazu wypuścić czy mogę ją wrzucić do siatki i wypuścić na koniec wędkowania?
×