Jump to content

LukasJ

Użytkownik
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About LukasJ

 • Rank
  Kandydat

Informacje o profilu

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Podkarpackie
 1. LukasJ

  Wybór wędzisk

  Nie chodzi mi o Ciebie tylko o Docio. Zresztą mało ważne. Przeglądałem proponowane wędki kołowrotki i widzę że znajdę coś dla siebie, ceny też przystępne. Dziękuję bardzo
 2. LukasJ

  Wybór wędzisk

  Widać dla jednych szkoda czasu a inni chętnie odpiszą i podziela się swoją wiedzą i za to bardzo dziękuję. Tak karty nie mam bo nie potrzebuje gdyż chce łowić na stawach prywatnych. Dla mnie łowienie ma być formą odpoczynku i spędzenia pozytywnie wolnego czasu. Nie łapie po to by się pochwalić jak nie którzy. Nie będę nagrywał filmików bo szkoda czasu. Widzę że skoro jestem nowy i niektórych rzeczy uczę się na nowo to od razu jestem gorszy.
 3. LukasJ

  Wybór wędzisk

  Chodziło mi o lekka wedkę- balonka.
 4. LukasJ

  Wybór wędzisk

  A czym różni się balonów od teleskopa? I mam szukać jakiegoś konkretnego kołowrotka czy coś podstawowego mi wystarczy.? Możesz mi coś więcej poradzic odnośnie wędkowania spławikowego?
 5. LukasJ

  Wybór wędzisk

  Ostatnio byłem na stawie to na zwykłego teleskopa na kukurydzę złapałem karpia 2kg. Ale wiem że i większe sztuki będą. Widziałem że wędkarze łapali leszcze płocie ale na grunt to i jesiotry były tez. Moje łowienie ma mieć charakter amatorski i weekendowy.
 6. LukasJ

  Wybór wędzisk

  Głównie wody stojące. Mam w okolicy kilka stawow.
 7. LukasJ

  Wybór wędzisk

  Witam chciałbym na nowo rozpocząć zabawę w wędkowanie i potrzebuje pomocy, porady. Chciałbym zakupić sobie 2 wędki do połowu spławikowego. Co mi doradzicie? Jaka długość wędki, jaka rybę mogę złapać i bez problemu wyciągnąć itd... proszę o jakieś ciekawe wskazówki
×