Jump to content

Mateusz Ciszewicz

Użytkownik
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Mateusz Ciszewicz

 • Rank
  Kandydat
 • Birthday 05/30/1997

Informacje o profilu

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Międzychód
 1. Mateusz Ciszewicz

  Problem z żyłka .

  Szarpnięcie przetestowane żyłka zachowuje się o wiele lepiej . W domu jeszcze przemyje płynem i będzie super . Jedyne co mogę powiedzieć jako żółtodziób ze warto się słuchać ludzi z doświadczeniem dzięki jeszcze raz
 2. Mateusz Ciszewicz

  Problem z żyłka .

  I to mi Pomorze przy uciekającej żyłce po wodzie ?
 3. Mateusz Ciszewicz

  Problem z żyłka .

  Podobny to tego co dałem zdjęcie
 4. Mateusz Ciszewicz

  Problem z żyłka .

  Jaxon 4 gramowy
 5. Mateusz Ciszewicz

  Problem z żyłka .

  Jaka metoda lowie jestem początkujący a wiec haczyk spławik i jazda żyłkę dzisiaj kupiłem nowa zaproponowano mi żyłkę pod federa abym założył i problem jest ten sam .powiedziano mi w sklepie ze z ta żyłka tak nie będzie . Problem jest dokładnie jak wcześniej . A wiec jak mam ja napiąć ?
 6. Mateusz Ciszewicz

  Problem z żyłka .

  Witam . Mam problem ze swoim początkowym łowieniem . W tym tygodniu z nerwów kupiłem już 3 różne żyłki . Każda po założeniu wydaje się ok . Żyłkę zakładam sposobem jaki widziałem na yt . Jest on a dobrze zawinięta . Przynajmniej to mi się wydaje . Problem jest mianowicie w tym ze po zarzuceniu wędki żyłka staje się bardzo luźna tak jakby ciągnęła się powodzie i robi wielki zakręt raz w prawo raz w lewo zależności od wiatru . Na wędce również wisi luźno . Czy macie jakieś porady na to ? Dodam ze próbowałem ja jakby podtopić co nie dało żadnego rezultatu . Pływa na wodzie samoistnie chwila moment i jest jej bardzo dużo na wodzie . mam nadzieje ze widać cokolwiek na zdjęciu .
×