Jump to content

T T (PushTooHard)

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About T T (PushTooHard)

 • Rank
  Kandydat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. T T (PushTooHard)

  Kołowrotek uniwersalny match/fedder

  https://allegro.pl/oferta/mikado-rival-match-390-25g-gratisy-7831145423 Będzie git?
 2. T T (PushTooHard)

  Kołowrotek uniwersalny match/fedder

  Mistral Lamberta Match 3.90 5-25g Ten kij będzie dobrym wyborem?
 3. T T (PushTooHard)

  Kołowrotek uniwersalny match/fedder

  Niestety plany sie zmieniły, pękła mi wędka matchowa... więc zamiast wędek gruntowych potrzebuje dwa nowe kije na spławik. Kołowrotki narazie zostaną te które mam tj. okuma i dragon. Budżet max do 300 zł na dwa kije. Może być coś tańszego i dla porównania drozsze kije. Polecacie coś? ;D Znalazłem takie oto kije, z teleskopowych: Mikado Nihonto mini float 360 5-25g Jaxon tele match 3,9m 5-25g Jaxon Float Academy tele bream 3,60 5-25g Mistrall Torellea telematch 3,90m 5-25g Z segmentowych : Mistral Lamberta Match 3.90 5-25g Generalnie wolę wędki teleskopowe ze względu na znacznie mniejszą ilość miejsca którą zajmują w bagażniku.
 4. T T (PushTooHard)

  Kołowrotek uniwersalny match/fedder

  Oki super, mniej więcej wiem co szukać Dzięki za pomoc
 5. T T (PushTooHard)

  Kołowrotek uniwersalny match/fedder

  Oki, czyli generalnie celować z kołowrotkiem w Daiwe. W przypadku wędki na jaki c.w spoglądać do moich zastosowań, 30-90g?
 6. T T (PushTooHard)

  Kołowrotek uniwersalny match/fedder

  Najwyzej Yorka i dragona zostawię w parze na mniejsze ryby Wędka jak najbardziej, coś polecisz+ewentualnie kołowrotek do zestawu? Mniej więcej coś takiego https://imged.pl/wedka-teleskopowa-flash-plattfisch-6metrow-10-30g-35099988.html tylko większa z większym c.w. Wędki kupione przeszło 10 lat temu
 7. T T (PushTooHard)

  Kołowrotek uniwersalny match/fedder

  Do tej pory łowiłem wyłącznie na spławik, stawy na których łowię zostały zarybione karpiami, amurami itd. Grunt, koszyczek lub metoda a bardziej nauka/ciekawość jak łowi się na grunt. Raczej ze względu na moje znikome doświadczenie będzie to lekki grunt.
 8. Witam wszystkich, potrzebuje pomocy w upgradzie mojego sprzętu wędkarskiego. Miałem kilkuletnią rozłąkę z wędkowaniem. Obecnie znalazłem czas jak i fundusze na powrót do tej wspaniałej odskoczni od wszystkich problemów. Mój obecny sprzęt wędkarski jest następujący: wędka teleskopowa York Safari tele 380/20 c.w 5-20gram, wędka Flash Plattifisch 7metrów c.w 30-60gram kołowrotki //chiński 2000, okuma SV40, Dragon mystery rd-520i Chciałbym do tych wędek kupić nowy kołowrotek, interesuję mnie łowienie na spławik i grunt, czytając fora jak i przeglądając oferty w sklepach można dostać oczopląsu od ilości towaru na półkach. Jak w temacie, znajdę coś uniwersalnego na obie metody łowienia? Budżet to około 350zł +/- , kołowrotek najlepiej z wolnym biegiem. Wpadły mi w oko takie modele: -Fox EOS 10000 -Daiwa Ninja BR LT 5000-C NEW 2020 -Okuma 8k ( nie będzie zbyt duża?) -Okuma LS-6K Co sądzicie o tych kołowrotkach, może macie własne propozycje? Pozdrawiam Ps. w planach zakup kolejnej wędki match bądz jakiegoś feddera.
×