Jump to content

Matusz1044@gmail.com

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Matusz1044@gmail.com

 • Rank
  Kandydat

Informacje o profilu

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Jejkowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Matusz1044@gmail.com

  Prośba o dobór żyłki i plecionki

  Czyli generalnie na zig riga mogę mieć żyłkę standartodwa, a tylko cały zestaw końcowy na fluocarbonie albo innej żyłce nietonacej. Akurat przygodę z zig rigem będę rozpoczynał więc zbieram jak najwięcej informacji. Jaki spławik polecacie, znalazłem pływaki z prologic do ziga oraz typowy spławik do zig riga z foxa.
 2. Matusz1044@gmail.com

  Prośba o dobór żyłki i plecionki

  Dzięki za informację. Do zig riga ten fluocarbon smarujesz cały czy tylko odcinek np 20-30m? O do wywozki to planuje wywozić tak na około 150-180m znam dobra miejscówkę tylko jest trudno dostępna do rzutu.
 3. Matusz1044@gmail.com

  Gdzie na suma w Rybniku na gzel/pniowcu

  Kolega złowił na gzelu 2 sumy 155cm a drugi 178cm A na pniowcu ponad 2m. Wiec suma znajdziesz na obu łowiskach.
 4. Witam. Proszę o pomoc w doborze żyłki oraz plecionki. A mianowicie potrzebuję żyłki do metody Zig - Rig. Nie wiem jaka wybrać. Podobno musi być nietonaca, prosiłbym kogoś o poradę jakiej używa, najlepiej o długości 300m i wytrzymałości około 10kg Teraz proszę o pomoc w wyborze plecionki, mam zamówiona łódkę zanętowa i poszukuje teraz jakieś dobrej plecionki (mogą być markowe Fox, mivardi, itp) najlepiej też w granicach 300m, chyba że jest jakaś godna polecenia żyłka do wywozki, to jestem w stanie rozważyć propozycje. Budżet to około 250zl jestem wstanie przeznaczyć. Obecnie nawinięte mam Mikado NIHONTO CARP FLUO 0,28 i 0,30
×