Jump to content

Iceman

Użytkownik+
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Iceman

 • Rank
  Kandydat

Informacje o profilu

 • Imię
  Gracjan
 • Lokalizacja
  Polska
 1. @Alexspin co to jest "submarine" ? Sum ? Apropo spinningu mógłbyś polecić jakieś materiały (YT/ artykuły w internecie) gdzie mógłbym się dowiedzieć jak powinien wyglądać spiningowy zestaw. Jeszcze kiedyś jak ja łowiłem to była żyłka potem przypon ze stalki i przynęta. Teraz zapewnie to się znacznie pozmieniało.
 2. Dzięki wielkie za pomoc Panowie. Bardzo mi pomogliście. Pewnie kupie sprzęt który polecił mi @Hubert Kopala i już nie mogę się doczekać kiedy wyciągnę na nim pierwszą zdobycz :D. Pozdrawiam.
 3. A powiedzcie mi jak ustawiacie hamulec zanim zaczniecie łowić ? Na połowę mocy ? I czy zmieniacie to ustawienie w momencie jak zatniecie ciężką rybę na np. 80% mocy ?
 4. @Hubert Kopala nie połamie tego kija jak mi się zaczepi jakiś szczupaczek 70 cm i wyżej ?
 5. Mi też się tak wydaje - zwłaszcza że ja sam mam prawie 2m wzrostu @Hubert Kopala ten sprzęt co poleciłeś (kij + kołowrotek) masz osobiście przetestowany ?
 6. Masz na myśli coś takiego PRZYNĘTA SZTUCZNA KONGER BIAŁE ROBAKI CO takie robaki mają wspólnego ze spiningiem ? Wiem że to pytanie może być głupie ale pierwszy raz spotykam się z czymś takim
 7. Witam, Jestem początkującym wędkarzem który wraca do łowienia po bardzo długim okresie czasu. Chciałbym zacząć od spiningu i pochodzić sobie po okolicznych zbiornikach za rybką . Interesuje mnie na początek okoń/ kleń, co do miejsca to głównie wąskie rzeki (do 20m szerokości) i lokalne jeziora. Próg krytyczny dla wędki + kołowrotek to 600 zł ale wolałbym zmieścić się jednak do 500 zł żeby stówa została na resztę(żyłka, pleciona, przynęty) :D. Nie chce kupować całkiem taniego sprzętu bo jednak liczę że sprzęt z wybranej przeze mnie półki cenowej będzie potrafił wybaczyć błędy początkującego. Z góry dziękuję za wszelkie porady i pozdrawiam.
×