Jump to content

Molestix

Użytkownik+
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About Molestix

 • Rank
  Kandydat
 • Birthday 10/15/1983

Informacje o profilu

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Szczytno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Molestix

  Silstar

  Mam taka nadzieję
 2. Molestix

  Silstar

  właśnie zmierzyłem szczytówki ma 2,6 mm
 3. Molestix

  Silstar

  Oto fotki. Jutro poszukam suwmiarkę
 4. Molestix

  Silstar

  Dziś wstawię zdjęcia. Będzie można obejrzeć. I samemu ocenić.
 5. Molestix

  Silstar

  ciekawe zdjęcia. A ja po prostu przetestuję na wodzie jak pojadę na urlop. Założę kilka różnych przynęt i porzucam. Na pewno wędka nie jest na ciężkie przynęty. Mam 2 spinningi od favorite, pierwszy od 1 do 7 g a drugi od 2 do 12 g i są podobnej grubości do silsatara. Także będę oscylować w tej wadze na początek i stopniowo do góry. A metoda na sprawdzenie ciekawa, Ale trzeba pamiętać że w trakcie rzutu przynęta tak jakby zwiększa swoją wagę. i ugięcie wzrasta.Przynajmniej tak mi się wydaje
 6. Molestix

  Silstar

  Nic nie znalazłem. Nie ma śladu żeby było coś tam więcej napisane. Będę sam próbować.
 7. Molestix

  Silstar

  Kupiłem w ciemno, Bo miałem kiedyś dia flex, I był świetna wędką. Potem sprzedałem wędkę. No i z sentymentu Kupiłem podobny model. A 2 dostałem gratis. I jeżeli rzeczywiście blank jest z grafitu i kevlaru. To zapowiada się niezły kijek. Tylko zastanawia mnie dlaczego nie podali cw. Tylko akcję. Ale blank jest bardzo cienki. Za to bardzo sprężysty. Zastanawiam się czy może napis się wytarł. Ale moim zdaniem po prostu go tam nie było. Ale obadam jeszcze raz.
 8. Molestix

  Silstar

  Dziękuję za zainteresowanie, ale ja bym obstawiał ze to model z lat 90. Zastanawia mnie tylko czy to model dobrej jakości czy jakaś budżetówka. Ale chyba już coś wiem. I nie jest to zły kijek. Za 2 tygodnie przetestuję na wodzie i się podzielę wrażeniami.
 9. Molestix

  Silstar

  Witam wszystkich. koleżanki i kolegów. Jestem nowy na forum i szukam kogoś kto zna się na wędkach firmy silstar. Byłem ostatnio w Niemczech I udało mi się nabyć 2 kije spiningowe tej firmy. Może ktoś byłby w stanie mi coś więcej o nich powiedzieć? Podaję jakie to modele. 1. Silstar Dia Flex kevlar Spinning 210, Nr. 3585-210, Aktion B15-40 2. Silstar Kevlar Graphite RX 1900-70SPM Traverse x, Length: 7', Aktion M Co ciekawe na 2 wędce nie ma ciężaru wyrzutowego. Ciekawe Będę wdzięczny za jakieś informacje o tych wędkach.
×