Jump to content

Bartlom02

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Bartlom02

 • Rank
  Kandydat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupię szczytówkę tzn. górną część wędki muchowej RON THOMPSON STEELHEADNANO Fly #3/4 210 cm dwuczęściowej. Ewentualnie jakąkolwiek inną szczytówkę do wędki muchowej która będzie pasować, jeżeli nie jest to wędkarski strzałem w kolano.
 2. Bartlom02

  Skawa miejscówki

  Witam, zaczynam przygodę z wędką (mucha i spinning) i chciałbym się dowiedzieć czym się kierować podczas szukania miejsc godnych uwagi na rzece Skawie w okolicy Wadowic. Czy mają to być miejsca zacienione? Z głęboką wodą? Nurt wartki? Zwężenia? Z góry dziękuje za pomoc. Oczywiście karta opłacona
 3. Bartlom02

  Pstrąg na Spławik

  Na rzeczułce jest prywatny staw, (dziki) i w odległości kilku metrów rzeki od stawu (ok 4 metry) prywatne... Dogadane z właścicielem.
 4. Bartlom02

  Sucha Mucha Wadowice

  Witam! Chciałbym się spytać, gdzie w okolicach Wadowic można wybrać się z muchówką na udane polowanie? Na Skawie praktycznie ryb nie ma a chciałbym zacząć przygodę z suchą muchą. I jakie muchy wybrać aby się sprawdzały? Mam Kij w klasie #3-4
 5. Bartlom02

  Łowiska Okolice Wadowic

  Witam, znacie jakieś łowiska/rzeki w okolicy Wadowic na których ryby dobrze biorą? (łowiska na których można łowić z kartą wędkarską bez dodatkowych opłat)
 6. Bartlom02

  Zbiornik Świnna Poręba

  Witam, czy ktoś się orientuje jak będzie prawnie łowienie na zalewie? Czy to bezie woda górska czy nizinna? Do którego okręgu będzie należeć?
 7. Bartlom02

  Piękna i czysta Skawa

  Niestety na Skawie bardzo kiepsko z rybami... Ryb praktycznie, zero
 8. Bartlom02

  Pstrąg na Spławik

  Witam! Chciałbym spróbować złowić dzikiego pstrąga na spławik (spining i mucha odpadają), na małym strumyczku , jednym z dopływów rzeki Skawy. (Łowienie na nim na spławik jest dozwolone). Chciałbym się spytać, jaką przynętę (Czerwone? Białe? A może coś innego?), jakiej wielkości haczyk oraz jaką głębokość (W połowie głębokości? Przy dnie?) proponujecie. Pstrągi wielkości około 30-40 cm. Szerokość rzeczki około 3-5 m.
×