Jump to content

Robs

Forumowicz
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46

About Robs

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 08/13/1975

Informacje o profilu

 • Imię
  Robert
 • Lokalizacja
  Pln. Niemcy

Recent Profile Visitors

471 profile views
 1. Robs

  Życzenia świąteczne

  Wesołych świąt Bożego narodzenia.
 2. Robs

  Pękające przypony do metody

  Jeśli przypon urywa się zawsze w tym samym miejscu to chyba robisz coś źle. Po zawiązaniu przyponu sprawdź czy palcami nie wyczujesz czegoś w tym miejscu gdzie zwykle się urywa a może zmień sposób wiązania węzła albo węzeł.
 3. Robs

  Gruntowe 2020

  Plotka 38 cm
 4. Robs

  Zestaw wędek

  Tu tak często jest. Tu trzeba czytać między wierszami, odkrywać w wpisach drugie, trzecie a nawet czwarte dno. Cos jak podrecznik alchemi albo księgi o czarach napisane przez mistrzów dla początkujących adeptów.
 5. Robs

  Haczyk czy kotwiczka?

  Mam ambitny plan złowienia szczupaka na martwa rybkę stąd moje pytanie. Czy martwą rybkę lepiej uzbroić haczykiem czy kotwiczka i w jakich okolicznościach używać haczyka a w jakich kotwiczki?
 6. Studentka psychologii czyli pewnie feministka ale w sytuacji kryzysowej zwraca się o pomoc do mężczyzn. Typowe. Ankietę wypełniłem.
 7. Robs

  Spławikowe 2020

  Masz rację to oczywiście jazgarz. Teraz przyjzałem się zdjęciom w necie ale na początku ta ryba z żadną inną mi się nie kojarzyła więc pomyślałem o babce . To mój pierwszy złowiony jazgarz teraz już będę wiedział, okoń zresztą też pierwszy. Dzięki za ..skorygowanie.
 8. Robs

  Spławikowe 2020

  Dziś mały okon i jeśli dobrze rozpoznałem to kilka babek byczych
 9. Robs

  Co to za ryba ?

  Wybaczcie. To oczywiście ryba babka. Pomylilem się potwornie i dziękuję za uświadomienie mi mojego błędu. Zmylił mnie ten grzebień na grzbiecie.
 10. Robs

  Co to za ryba ?

  To nie ryba to traszka. To jednak ryba " babka"
 11. Robs

  Zarośnięta żwirownia

  Woda w wyrobisku po wybieraniu materiału nie musi być gleboka, może wybierali żwir albo piasek a poniżej 2 metrów już była glina i dlatego nie schodzili głębiej. Ale jak masz to 200metrow od domu to po prostu probuj, gdybym ja tak miał był bym tam codziennie. A co do tego że nie ma tam żadnych zasad...to macie szczęście...narazie'). Po prostu chodź tam i próbuj różne sposoby.
 12. Dzięki. Sprawdzę wszystko w praktyce i zdam relację...jak tylko będę miał czas.
 13. Robs

  Początki z muchówka

  Może nad Pilicę? Chociaż osobiście nie łowiłem tam.
 14. Witaj kolego betelgeza 987 , na surwiwalu chyba nie jest się w jednym miejscu i jak długo na nim będziesz? Tydzień? Na tyle to można zabrać jedzenie ze sobą i będzie ok. Polska to nie tundra gdziekolwiek byś się nie wybrał w dzień trafisz do sklepu. Oczywiście jeśli chcesz możesz próbować łowić ryby na sama żyłke chodź to chyba zabronione i wątpię żebyś cos złowił. Mi survival nie jest obcy ale nie musiałem na nic polować. Rozwaz plusy i minus. W jakim rejonie wybierasz się na survival i nas dni?
 15. Robs

  Kawały o Wędkarzach i nie tylko.

  Nie wiem czy już było. Pijany wędkarz złowił rusałkę, gdy rano się obudził okazało się że to sum. Do kaca doszedł jeszcze wstyd.
×