Skocz do zawartości

wind

Administrator
 • Zawartość

  4057
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1740

4 obserwujących

O wind

 • Tytuł
  Mistrz
 • Urodziny 30.12.1974

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.forumwedkarskie.pl
 • GG
  5088394

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spławikowe

Informacje o profilu

 • Imię
  Daniel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WMG

Ostatnie wizyty

17103 wyświetleń profilu
 1. wind

  wędkarstwo gruntowe 2018 Gruntowe 2018

  W piątek wróciliśmy z obozu i już w sobotę popędziliśmy nad Wisłę, zgodnie obietnica złożoną Pawłowi przed wyjazdem w Pieniny. Wisła pozwoliła nam się zagospodarować i wtedy zaczęło padać. Paweł nie do końca był gotów na warunki nad wodą. Około 10.00 przestał opadać i zrobiło się całkiem przyjemnie. Udało mi się złowić cztery niewielkie leszczyki i niewymiarową certę. Ten był największy.
 2. wind

  Żyłka rozwija się na kołowrotku.

  Oczy mi krwawią ... Prawdopodobnie masz nawinięte zbyt dużo żyłki, do tego pewnie jest gruba.
 3. wind

  wędkarstwo spławikowe 2018 Spławikowe 2018

  Od piątku miałem przyjemność posiedzieć sobie nad Wytczokiem. Pierwszego dnia na wodzie melduję się po 17.00, wysiedziałem do 21.00. Mocno wiało, jednak kilka leszczyków i płotek złowiłem. Wczoraj siedziałem od 7.00 do 20.00 z krótką przerwą, mimo wyglądającego częściej słoneczka rybek było wiele mniej niz poprzednie go wieczora. Dziś pogoda bez zmian, nawet nie wstawałem rano ;) .
 4. wind

  wędkarstwo gruntowe 2018 Gruntowe 2018

  Wczoraj popołudniu wybraliśmy się z młodym adeptem wędkarstwa Pawłem nad Martwą Wisłę do Trzcińska. Pogoda średnia, słonecznie i ciepło, za to wiatr wiał prosto w twarz. Rybki niestety również nie dopisały, Paweł miał rybią wargę, ja złowiłem całego okonka.
 5. wind

  Dzień Wędkarza

  mówią na mieście , że od ubiegłego roku nasze święto czyli Dzień Wędkarza obchodzimy dziś razem z Dniem Ojca. Osobiście jakoś bardziej w głowi mi siedzi pamiętny "dziewiętnasty zero trzeci", ale oczywiście życzę Wam samych udanych zasiadek i monotonii sukcesu w uprawianiu naszego hobby.
 6. wind

  wędkarstwo spławikowe 2018 Spławikowe 2018

  Dziś, podobnie jak tydzień temu, wybrałem się nad kanał Piaskowy. Tym razem wybrałem odległościówkę. Pogoda była wymarzona ;). Rybki pokazały się od razu po zanęceniu, w 99% były krąpie. Największe o takie: Zabawa trwała do 11.30 ale wezwały mnie obowiązki rodzinne. Być może za tydzień znów spróbuję, oby tylko pogoda pozwoliła.
 7. Zacznij od egzaminu na kartę wędkarską.
 8. wind

  Kawały o Wędkarzach i nie tylko.

  i vice versja znacie moje zdanie i opinię nt. wplatania wątków politycznych w wątkach nawet "nie wędkarskich" .
 9. wind

  Kawały o Wędkarzach i nie tylko.

  Panowie mają problem ze zrozumieniem słowa pisanego? Wiecie, że jestem wyrozumiały, czasem aż nadto, ale wszystko, nawet moja cierpliwość, ma swoje granice.
 10. wind

  Kawały o Wędkarzach i nie tylko.

  Przypominam, że polityka na forum nie jest mile widziana .
 11. wind

  Kawały o Wędkarzach i nie tylko.

  Mnie podwyżki nie dotyczą, zawsze tankuję za 50zł
 12. wind

  Kawały o Wędkarzach i nie tylko.

  - Co robisz? - Krzesło dla teściowej majstruję. - O, dużo jeszcze zostało do zrobienia? - Nie, tylko elektryka. Sędzia: - Jaka jest przyczyna waszego rozwodu? - Wysoki Sądzie, dowiedziałam się, że właścicielem mieszkania, które wynajmowaliśmy przez dwa lata, był mój mąż! - O, k*rwa... geniusz! [Ja] - Będziesz się ze mną bzykać? [Ona] - Tak, ale po ślubie, poczekaj. [Ja] - OK. [Ksiądz] - Możemy kontynuować? - Dzień dobry, to mieszkanie Pietrowych? - Tak. - Nazywam się Aleksiej Krasnow i będę tu mieszkać. - A niby z jakiej paki? - Instalował pan wczoraj nowy program na komputerze? - Tak. - Umowę licencyjną pan czytał? - Nikt tego nie czyta. - No właśnie.
 13. wind

  wędkarstwo spławikowe 2018 Spławikowe 2018

  Z okazji wczorajszego Dnia Dziecka wybrałem się dzisiaj nad kanał Śledziowy. Ze względu na pogodę nie obiecywałem sobie za wiele i rzeczywiście, szału nie było. Złowiłem trzy leszczyki i dwie ładne płotki. Ten leszczyk był największy. Pogoda była bardziej znośna niż wczoraj, słońce co prawdo paliło tak samo, ale wiaterek pomagał przetrwać.
 14. Moim zdaniem nie ma.
×