Jump to content

wind

Administrator
 • Content count

  4379
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1892

6 Followers

About wind

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday 12/30/1974

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.forumwedkarskie.pl

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spławikowe

Informacje o profilu

 • Imię
  Daniel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WMG

Recent Profile Visitors

20161 profile views
 1. #zostanwdomu i #strugajsplawiki
 2. wind

  Kłusownicy

  Twoim obowiązkiem jest powiadomić odpowiednie służby jeżeli masz podejrzenia, ze może dochodzić do przestępstwa. Bo wydaje mi się, że od jakiegoś czasu kłusownictwo jest traktowane jako przestępstwo a nie wykroczenie, chyba, że się mylę?
 3. wind

  Co to za ryba?

  Pływają pod powierzchnią? Słonecznice. Świetny żywiec na okonia.
 4. wind

  COVID 19

  I tu jest pies pogrzebany. Decyzję o izolacji w jakikolwiek sposób musisz mieć na piśmie, póki nie dostaniesz kwitu: " siedź na tyłku w chałupie bo jesteś podejrzany o zakażenie " to mogą nam skoczyć " tam gdzie pan może pana majstra .... pocałować" Oczywiście są strefy zamknięte, jak na przykład plaże i wędkarze plażowi nie połowią, na bulwarach nad Wisła również nie, ale skitrać się gdzieś na odludziu w pojedynkę lub dwóch zachowując dystans można. Jak wspomniał wcześniej jeden z kolegów, zdrowy rozsądek i instynkt samozachowawczy. Więc należy je traktować jako decyzje administracyjną, a od każdej decyzji administracyjnej można się odwołać.
 5. wind

  COVID 19

  Przejrzałeś mnie.
 6. wind

  COVID 19

  Nie wystawili mandatu tylko skierowali zawiadomienie do sanepidu.
 7. wind

  COVID 19

  O jakim taryfikatorze piszesz. W tym przypadku karę nakłada sanepid a kara wynosi min. 5000 zł. Ale żywcem mnie nie wezmą...
 8. wind

  COVID 19

  To wykrakaliśta . Wyskoczyłem dziś na Piaskowy, na sam koniec gdzie nigdy nikt nie zaglądał nawet w weekendy. Zdążyłem zanęcić, powędkowałem może z 20 minut i bum !!! Straż Gminna i 5000zł . Oczywiście idę do sądu z sanepidem.
 9. wind

  COVID 19

  Cóż, zastępca Naczelnik Sztabu Policji KWP w Gdańsku już jest taki stanowczy, jego pismo kręci się gdzieś po internetach, można poczytać . Wszyscy, mam nadzieję, dobrze wiemy kiedy można wprowadzić taki zakaz, kiedy można go egzekwować i karać za jego złamanie. Na pewno nie obecnej sytuacji. Rozporządzenie MZ to tylko "dupochron" dla władzy, a faktyczny cel polityczny jest całkiem inny. Ale o polityce na tym forum nie dyskutujemy .
 10. wind

  Spławikowe 2020

  Temat przeczyszczony, dyskusja nt. aktualnej sytuacji na świecie nie mająca związku ze spławikowaniem jest na swoim miejscu. @mopsik, w tym rejonie, jakieś 100m w górę kanału na wysokości tych dwóch budynków z powodzeniem wędkowaliśmy z Pawłem nawet w styczniu. Zauważyłem, że grubsze płocie pojawiały się w kanałach przy pierwszych przymrozkach. Tam jest zdecydowanie głębiej niż w rejonie zawodów i naturalnym jest, ze przy ochłodzeniu ta ryba się w tam zbiera.
 11. wind

  COVID 19

  Cóż, póki nie będzie zakazu będę jeździł na ryby i będę te wyprawy opisywał, choćby dla kolegów z moich stron, tak aby wiedzieli " co w wodzie " i jak spędzić wolne chwile. Każdego dnia spotykam kilkadziesiąt osób i w czasie pracy mam zdecydowanie większe szanse coś złapać niż na rybach a jeżeli nawet coś już złapałem to w sobotę spotkałem wiele mniej osób niż na przykład dzisiaj. Jak wspomniał już @Ozet, uważam, że zdrowy rozsądek i słuchanie instynktu póki co w zupełności wystarczy.
 12. wind

  Spławikowe 2020

  Wczoraj pierwszy w tym roku wypad nad kanał Śledziowy. Rano spotykamy się z Pawłem i szóstką !!!! innych moczykijów na szerokiej części kanału znanej jako arena wielu imprez wędkarskich. Do 9.00 zaliczyliśmy po braniu i postanowiliśmy przenieść się na nasze stałe miejscówki przy ujściu Gołębiowego. Tam było już wiele lepiej, połowiliśmy drobnej płotki , krąpia i leszczyków. Niestety ,bez okazów.
 13. wind

  COVID 19

 14. wind

  Spiningowe 2020

  Proszę założyć temat w odpowiednim dziale.
 15. wind

  Lubię posłuchać.....

  "Wszyscy łowimy tak samo"
×