Jump to content

Wartburg

Forumowicz
 • Content count

  599
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

894

3 Followers

About Wartburg

 • Rank
  Profesjonalista
 • Birthday 07/18/1969

Wędkarstwo

 • Lubię
  brak opisu

Informacje o profilu

 • Imię
  Andrzej
 • Nazwisko
  Czarnocki
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze

Recent Profile Visitors

1835 profile views
 1. Wartburg

  COVID 19

  znalezione w czeluściach neta autor/właściciel strony z ktorej to pochodzi podpisał się
 2. Wartburg

  Zanęta

  Mm nie jasne przeczucie że w związku z rozwojem sytuacji w kraju trzeba będzie za chwilę reaktywować Kompostownik
 3. Wartburg

  Zanęta

  Interesujące, im starszy jestem bardziej staje się rozległą wiedza ..... o brakach
 4. Wartburg

  Zanęta

  Wyłącznie do użytku niekomercyjnego A tak serio to nie wiem czy gdzieś to przeczytałem czy może usłyszałem
 5. Wartburg

  Zanęta

  Aby zacząć zdobywać wiedzę warto sobie uświadomić jak rozległy jest jej brak! Dwa reklamowe filmy z youtube tego nie załatwią.
 6. Wartburg

  Nawijanie plecionki na kołowrotek

  Cudownym lekarstwem na takie rozterki jest użytkowanie centerpinów /przepraszam musiałem/
 7. Wartburg

  Pozwolenie na jednodniowy połów ryb.

  Zgodnie z ustawą kar†ę należy posiadać zawsze i wszędzie. Często nie jest to przestrzegane na łowiskach komercyjnych zamkniętych. Ale tu juz nalezy rozpatrywać konkretny przypadek najlepiej bezpośrednio u właściciela.
 8. Wartburg

  Zakaz wychodzenia, a wędkarstwo

  Spokojnie między lekcewazeniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego a zachowaniem ich np podczas wyjazdu na ryby jest spora rożnica, pytanie jak wyglądają FAKTYCZNIE przepisy. Zdrowy rozsądek to jedno a czasami na kolanie pisane rozporządzenia drugie.
 9. Wartburg

  Zakaz wychodzenia, a wędkarstwo

  W tym kraju można dostać mandat za "wszystko" z powodu zagmatwanego i czesto szprzecznego prawa. Przyklad: nie wolno wypalać "odpadów" liści gałęzi a jednocześnie nie ma wiekszości gmin zakazu palenia ognisk. Potem powstają cuda na kiju pieczesz se kiełbase żlopiąc browar i dowiadujesz ze w sposób niedowlony utylizujesz odpady biologiczne. A tak serio Gazeta jakakolwiek nie jest wiarygodnym źrodłem są nim przepisy ustawy rozporządzenia wykonawcze itp. Proponuje sie z nimi zapoznać wnikliwie na wypadek dyskusji z pazernym na wyniki finansowe smutasem.
 10. Wartburg

  Polskie wody

  Co poradzisz? Czego by nie ruszył wspólny mianownik jest jeden: katastrofalny brak kadry wychowanej w tradycji odpowiedzialnej samorządności... zadanie na kilka pokoleń tylko czarno to widzę. Sitowie w kwarantannie od jesieni a trzcina od poprzedniej jesieni chyba trzeba spławiki porobić bo idzie się wściec.....
 11. Wartburg

  Polskie wody

  Jotes Czajka / poza wiadomą awarią gównociągu z tektury falistej z opletem ze słomy ryżowej/ i tak spowodowała postęp higieniczny na pół galaktyki.... Bywałem ponizej Warszawy czesto PRZED jej rozruchem, Bywałem NIE RAZ. Serio O mętnych grupach interesu można opasłą powieść kryminalną napisać co raczej znacząco nie wpłynie na poprawę sytuacji.
 12. Wartburg

  Polskie wody

  Przez ostatnie ponad 20 lat oczyszczalni jakichkolwiek i niedoskonałych i czasami awaryjnych powstało wiele. W Wiśle ryb było od metra i ciut ciut w czasach gdy haczyki się rozpuszczały w wodzie a żyłka dębiała i się łamała... Nie wspomnę o tym że kwitło kłusownictwo. Mała ilość wody a i owszem fakt, może idzie o to że ryba nie ma sie gdzie wytrzeć a nawet jak to się uda to woda zaraz opada i ikre "biero diabli" ?
 13. Wartburg

  Dzikie zbiorniki

  Dokłądnie tak... Każdy ma właściciela a nie każdy właściciel sie interesuje. Czasem o nagłej zmianie własności można dowiedzieć się w sposób dość dotkliwy. Jak zlokalizujesz coś ciekawego czeka Cię doktorat z prawa bo bajoro ma niewielkie bardzo niewielkie szanse być wodą z prawem dostępu publicznego. W takim przypadku i tak masz obowiązek posiadania karty. Tamat pomysłów na poszukiwanie właściciela omawiany był wielokrotnie.
 14. Wartburg

  Korbka do kołowrotka

  Zastosowanie półśrodków bywa droższe i zajmuje więcej czasu.... Wiele firm z ALI ma dobrze zatowarowane magazyny.... w polsce i dostawa trwa tydzien a nie dwa miechy. Drugie pomysł to serwis tylko normalny a nie fabryczny kompletnie nie zainteresowany sprzedażą części pewnie jakiś sie znajdzie w twojej okolicy.
×