Jump to content

zwykły michał

Zespół AS
 • Content count

  943
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

966

4 Followers

About zwykły michał

 • Rank
  Profesjonalista

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spławikowe
  Wędkarstwo gruntowe

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Nuneaton, uk
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo

Recent Profile Visitors

2719 profile views
 1. zwykły michał

  Pytanie nie związane z wędkarstwem

  Kilka miesięcy temu miałeś 15 lat a teraz produkujesz regały stalowe?
 2. zwykły michał

  jaxon grey stream 8-30 265 połamana gurna część

  Rozumiem że swoją opinię opierasz na pomiarach w laboratorium? W innym przypadku to tylko Twoja prywatna opinia której nie możesz poprzeć faktami. Równie dobrze można napisać że jest odwrotnie i będzie miało tyle samo wspólnego z prawdą.
 3. Dobierz wielkość do grubości żyłki. Nie potrzebujesz więcej niż 150- 200 m. Zawsze możesz dać podkład
 4. Wybrałbym mniejsze przełożenie ale jeśli musisz zmieścić się w budżecie. Czytałem dobre opinie o czymś takim Nie widziałem na żywo i wiem tyle co czytałem.
 5. Pochwal się jaki to model. Mogę tylko powiedzieć że ryukon1975 byle czego nie poleca. Parametry bardziej pasują do Twojego łowienia i cena w okolicy budżetu. Kołowrotków nie brakuje i wybór należy do Ciebie.
 6. Czyli łowisz na granicy możliwości swojej wędki?
 7. zwykły michał

  jaxon grey stream 8-30 265 połamana gurna część

  Za chwilę dowiesz że na Robinsona to mucha nie siada
 8. W opisie ma to co podaje producent. Piszą że spinningowy bo typowo gruntowy do ciężkiego łowienia powinien mieć mniejsze przełożenie. Najlepiej mniejsze niż 1:5.0, ten ma trochę większe. To nie znaczy że sobie nie poradzi ale teroretycznie posłuży krócej. Nie łowie na komercji, na duży uciąg mam inny kołowrotek. Mój współpracuje z cw do 60g, ryby do 3kg w porywach. Większych tam nie ma. Za taką cenę nic lepszego nie kupisz ale musi pasować do Twoich potrzeb. Poszukaj opinii w internecie, zobacz to czego używają inni. Sprawdź ile kosztuje w innych sklepach a nie tylko jednym. Nie sztuka kupić. Z opisu wynika że feeder ma cw do 70 g i raczej nie łowisz regularnie ryb do 5-6kg?
 9. Ceną, ale tylko nieznacznie Takie samo przełożenie, waga i pojemność szpuli. Mam i gdybym potrzebował wziął bym drugi taki sam.
 10. zwykły michał

  Zestaw wędek

  Feeder Jaxon Genesis Pro, mam 3.3 m do 60g i sprawdza się bardzo dobrze. Są mocniejsze wersje. Kołowrotek Daiwa Ninja 3000 lub 4000 Mam sprzęt ze starych serii i niedostępny albo poza budżetem. Ciężko polecać coś czego nie kupisz. Sensowne czy jeszcze coś dopisać kiedy będę miał więcej czasu?
 11. zwykły michał

  Zestaw wędek

  Wędzisko to takie dwa w jednym, feeder i Avon. Część do feedera ma dwie szklane szczytówki w zestawie i zielona dość dobrze pokazuje brania mniejszych ryb, biała to zdecydowanie wersja na rzeki. Wędka przeznaczona do łowienia brzan, kleni i innych silnych ryb. Szczytówka Avon daje radę z bombką i małą sprężyną. Ogólnie to fajny kijek do łowienia w rzece. Zarzucam z selektywną przynętą, kołowrotek z wolnym biegiem dla asekuracji i sobie czeka na to co ma nadejść Rzadko używam, ale trzymam z sentymentu dla Johna Wilsona.
 12. zwykły michał

  Zestaw wędek

  Proszę bardzo. Lata temu kupiłem coś takiego a tu jest ciągle dostępne.
 13. zwykły michał

  Zestaw wędek

  Chyba że pisząc o wymiennych szczytówkach ma na myśli chińskie spinningi z dwoma częściami szczytowymi albo kombajny typu feeder i spławikówka w jednym? Piszę o chińskich spinningach bo nie kojarzę takich wędek z katalogów. Mam wędkę drugiego typu i nie kupiłbym następnej.
 14. zwykły michał

  Ktoś może pomóc ? Do magisterki potrzebne

  Gotowe
 15. zwykły michał

  Ścieki w wiśle

  Wiedzą jak to ugryźć ale koszty są niewyobrażalne i lepiej zostawić dla przyszłych pokoleń.
×