Jump to content

Mercedes Benz

Użytkownik+
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Mercedes Benz

 • Rank
  Kandydat
 • Birthday 09/02/2000

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spławikowe
 • Mój rekord
  Karaś 30cm

Informacje o profilu

 • Imię
  Szymek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nowa Słupia

Recent Profile Visitors

194 profile views
 1. Mercedes Benz

  Co to za rybka ? Proszę o pomoc w identyfikacji

  Przy jednym z brzegów
 2. Mercedes Benz

  Co to za rybka ? Proszę o pomoc w identyfikacji

  Dobrze czyli nie ma się czego obawiać , dziękuję za odpowiedź, w razie czego będę pisał tu ..
 3. Mercedes Benz

  Co to za rybka ? Proszę o pomoc w identyfikacji

  Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, przyjrze się uważnie , wokół stawu rośnie taka trzcina i trawa ( głównie na obrzeżach) może to przez to ? Właśnie tak myślałem że to przez ptaki, są małe jak i duże małże, to dobrze jeśli są w zbiorniku ? Czy starać się je jakoś wyłapać? Przepraszam z góry za głupie pytania ale wolę się upewnić a nigdy nie miałem czasu żeby zagłębiać się aż tak w to wszystko.Pozdrawiam
 4. Mercedes Benz

  Co to za rybka ? Proszę o pomoc w identyfikacji

  Mam teraz pytanie do was chłopaki, na paru rybkach zauważyłem takie czerwone plamki ( załączam zdjęcie) i tak .. Mam pytanie czy to jest coś groźnego? Choroba ? A jeśli już to jak ją zlikwidować? Od razu powiem też przy okazji że nie wiem jakim cudem ale widziałem na brzegu małże może z 5 maksymalnie . Są tam male jak i duże, wszystkie żyją, chociaż nie wiem jakim cudem się tam dostały. Liczę na waszą pomoc czy mam się czym obawiać czy po prostu to normalne . Pozdrawiam!
 5. Mercedes Benz

  Co to za rybka ? Proszę o pomoc w identyfikacji

  Byłem niedawno nad stawem i znów udało mi się złowić parę na siatkę podczas ściągania rzęsy z wody, jest ich masa na brzegu siedzą ukryte .
 6. Witam , chciałbym się dowiedzieć co to za rybka. Posiadam staw już od 6 lat , łowie raczej sporadycznie. . Rok po wykopaniu mając 14 lat wpuscilem tam 10 sztuk karasi , okonie przyniosły najprawdopodobniej kaczki tak sobie mówię, ogólnie przez te parę lat był zaniedbany usuwalem roślinność ale nic oprócz tego nie robiłem nie dokarmialem ich . W tym roku wpuscilem 30 sztuk japonca i odlowilem trochę okonkow takich po 10-15cm.I teraz moje pytanie dziś podczas usuwania reszty rzęsy ze stawu zauważyłem na sitku małą rybkę. W maju tego roku byłem na pobliskim zbiorniku i pamiętam że tata wziął wiaderko narybku wtedy jeszcze przezroczystego i wpuścił do stawu:) wiecie może co to za rybka ? Czy na tym etapie nie można jeszcze jej zidentyfikować. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
×