Jump to content

mikolaj łódzki

Forumowicz
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About mikolaj łódzki

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday January 18

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spławikowe

Informacje o profilu

 • Imię
  mikołaj
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mikolaj łódzki

  [Portal]Jak zrobić kulki proteinowe.

  cześć i dzięki za artykuł mam dwa pytania: pierwsze czy mogę pominąć szproty i czym je zastąpić ? drugie ile mogę przechowywać takie kuleczki ? pozdrawiam
 2. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  wiem chodziło mi raczej o wyważenie
 3. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  jeszcze raz dzięki
 4. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  ten kołowrotek mi się spodobał i po małym szukani w internecie okazało się że zbiera całkiem dobre oceny czy nie będzie ciut za ciężki
 5. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  dzięki wielkie za podpowiedzi
 6. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  tylko jakiej długości skłaniam się osobiście do 3,6 lub 3,9? a przy młynku zastanawiam się nad którąś z tamtych okum tylko w większym rozmiarze do gry może dojść jeszcze ta. i jaka gróbość żyłki czy dobrej jakości 0,32 wystarczy?
 7. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  lepszy czy chociaż mniej gorszy?
 8. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  jaxon mistral matrix który wybrać ? wiem że ten jaxon sprawdza się na łowisku na którym zamierzam łowić .
 9. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  moim celem są karpie od 2 kilo do 5 które są lwim elementem karpiowej obsady napisałem wymiary od najmniejszych karpi do największych.
 10. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  Na żyłce raczej nie oszczędzam kupie trebbucco 0,32 to w takim razie jaki kijek lub czy wystarczy wziąć większy rozmiar młynka?
 11. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  na łowisku mogą trafić się duże karasie i karpie od materiału zarybieniowego do 15 kilo. Z roślinnością jest średnio i będę łowił z rzutu.
 12. mikolaj łódzki

  zestaw feedorowy

  Dzień doby dobry zamierzam kupić zestaw do feedera kjiek i teraz mam problem z kołowrotkiem 1 2 3 chyba że zna ktoś lepsze kołowrotek w lepszej cenie ? żyłki chce użyć od 0,2 do 0,3 która grubość będzie najbardziej optymalna do łowienia karpi i karasi?
 13. mikolaj łódzki

  bat montować gumę czy nie?

  dzięki wielkie
 14. mikolaj łódzki

  bat montować gumę czy nie?

  sam łowie na odległośćówkę ale karpia jeszcze nie złapałem wiem że są (w bardzo różnej gramaturze) a bata chce kupić do łowienia w najmniejszym ze stawów w którym 85% lub nawet 100% ryb to małe karasie a głębokość wynosi w najgłębszym miejscu to pół metra. Bata też chce kupić bo mam dość splątań .A na marginesie chyba będę się przystawiał do łowieni szybkościowego.Zależy mi również na uniwersalności bo tyczka 8 metrów będzie do takiego stawiku trochę za długa.
 15. mikolaj łódzki

  bat montować gumę czy nie?

  Dzień dobry zamierzam zakupić bata jaxona arcadia link: allegro.pl/oferta/wedka-wedzisko-bat-jaxon-arcadia-tele-pole-5m-9067498074 wiem że to nie jest rewelacja ale, jeżeli nie ma co się lubi to się lubi co się ma tak głosi przysłowie które lubię. Zamierzam łowić karasie i płocie okazjonalnie karpie z łódzkiej komercji. I teraz pytanie czy założyć amortyzator czy nie zakładać ? Rozmyślam równierz jakiej żyłki użyć czy 0,16 / 0,18 czy może 0/20 za podpowiedzi dziękuje i miłego dnia
×