Jump to content

aKoSS

Forumowicz
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About aKoSS

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday December 28

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe
  Wędkarstwo spławikowe
  Wędkarstwo gruntowe

Informacje o profilu

 • Imię
  Wojciech
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań/Berlin

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. aKoSS

  Zestaw na grunt na karpia

  Witam. Co powiecie na zestaw: kij Daiwa Black Widow 3.6m 3lb 50 cm pierwsza przelotka i do tego kołowrotek Daiwa Black Widow 5000 LDA. Żyłka Tandem Baits Invader Ultra Mono 0.33 . Jak myślicie? Ma ten zestaw rację bytu?
 2. aKoSS

  Fotel Elektrostatyk FK7

  Siema. Czy miał ktoś styczność z najnowszym produktem Elektrostatyka: Supra FK7 i może o nim coś ciekawego powiedzieć? Proszę o opinie. Pozdrawiam
 3. Siema. Ktoś poleca jakieś wody w w/w powiatach we Wielkopolsce? Dobrze jakby dało radę w miarę bezpiecznie zostać na noc a nie w ciągłym strachu czy nie przyjadą jacyś napici albo nacpani i nie zrujnuja obozu. Dzięki wszystkim za miłe i konkretne odpowiedzi.
 4. aKoSS

  Berlin i okolice

  Witam.Szukam ciekawego łowiska karpiowego w Berlinie i okolicach. Interesuje mnie w chwili obecnej głównie komercja z racji braku niemieckiej karty wędkarskiej.Dziękuję za wszystkie ciekawe propozycje.(A może jest jakiś karpiarz z Berlina chętny na wspólne zasiadki?)Pozdro
 5. aKoSS

  Zasiadka z namiotem

  Rozumiem. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Miłego Wieczoru
 6. aKoSS

  Zasiadka z namiotem

  No zawsze znajdzie się jakiś haczyk żeby tylko się pozbyć wędkarza z nad wody. A ze swojego doświadczenia co możesz powiedzieć na temat namiotów na wodą. Jak do tego podchodzi PSR, SSR, Policja, etc.
 7. aKoSS

  Zasiadka z namiotem

  Czyli tak naprawdę w każdej chwili można zostać wyproszonym z nad wody w trakcie łowienia mając wszystko ładnie pięknie opłacone? Czy to aby nie lekka przesada? Ale takie sytuacje chyba nie zdarzają się często co?
 8. aKoSS

  Zasiadka z namiotem

  Wybacz. Spojrzałem na pierwszy post z 2013 i nie sądziłem że był odkopany po tak długim czasie. Mówiąc że myśliwy mnie przegoni masz na myśli namiot czy ogólnie będzie starał się mnie uprzątnąć znad wody PZW?
 9. aKoSS

  Zasiadka z namiotem

  Owszem. Patrzyłem na odległe tematy. Bardzie zależy mi na obecnej sytuacji prawnej A nie z przed kilku lat. Chyba że przez te kilka lat nic się nie zmieniło.
 10. aKoSS

  Zasiadka z namiotem

  Witam Serdecznie. Chciałbym w tym roku zacząć jeździć na dłuższe zasiadki z namiotem. Ja to wygląda z legalnością nad wodami PZW, bo jak wiadomo o wodach komercyjnych decyduje właściciel. Pozdrawiam
×