Jump to content

Pablo79

Użytkownik
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Pablo79

 • Rank
  Kandydat

Informacje o profilu

 • Imię
  Damian
 • Lokalizacja
  Piła

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawy test. Co to jest wersja cast?
 2. Jungu, dzięki za info, ale tak jak pisze Alexpin Krzysiu nie odpuści, wręcz nakręca się coraz bardziej. Używana wędka z Lidla była jedną z czterech, które testujemy od roku i była dobra na początek. Teraz kupię coś lepszego. Alexspin, odczytałem PW i mnie naprostowałeś, wezmę czteroskładówkę. Dziękuję Wam za pomoc.
 3. Dzięki Ryukon, bardzo przydatny artykuł. Skorzystam, jak tylko wyposażę wcześniej syna (też dzięki pomocy kolegi z forum).
 4. W opisie kołowrotka pisze: "Do wyboru 4 zróżnicowane wielkości, które umożliwią wybór kołowrotka na każdą wodę." Którą wielkość mam wybrać?
 5. Alexspin, serdecznie dziękuję za pomoc. Wybiorę pomiędzy tymi teleskopami. Nie wiem, którym będzie.mu się lepiej rzucać. Dlaczego na wędki nie teleskopowe polecałeś plecionkę minimalnie cieńszą?
 6. 1) Wyrobiłem kartę rok temu. 2) Nie znam metod łowienia. Największą frajdę ma, z rzucania gumową rybką na haku, bez spławika. Stary (chyba spining) dwuczęściowy się połamał na złączce i przez to wędka (teraz jednoczęściowa) jest krótsza i poręczniejsza. Wędkarz ma 120 cm wzrostu. Marzą Mu się szczupaki, a ja bym zjadł sandacza. P.S. Jeśli zestaw będzie tańszy, to miło, ale chcę kupić coś dobrego, bo ta pasja chyba szybko nie minie.
 7. Witam wszystkich, To mój pierwszy post. Synek naoglądał się kreskówek Masha i wkręcił się w wędkarstwo. Rok temu używał wędek z odzysku, które dostał od wójków wędkarzy. Liczyłem, że Mu przejdzie, ale jest odwrotnie. Najczęściej chodzimy nad rzekę nieopodal (pomost). Jeździliśmy łowić na komercyjnym jeziorze i w różne miejsca na zawody. Proszę o propozycję kompaktowego teleskopu, który złożony będzie krótszy, niż 60 cm i prostego kołowrotka, jak się da to w kształcie tych muchowych. Junior lubi rzucać i chce wędkę na szczupaki i sandacze. Sprzęt powinien być solidny, prosty i odporny na zniszczenie. Budżet z kołowrotkiem, plecionką, przynętą i pokrowcem, poniżej 500 zł.
×