Jump to content

ryukon1975

Forumowicz
 • Content count

  352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

492

3 Followers

About ryukon1975

 • Rank
  Specjalista
 • Birthday 05/23/1975

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe
  Wędkarstwo spławikowe
  Wędkarstwo gruntowe
 • Mój rekord
  Złowiłem dużo ryb. Było wśród nich sporo spełniających normy medalowe. Zaczynałem w czasach kiedy nad wodą nie było aparatów fotograficznych, telefonów a nawet internetu. Jestem testerem i autorem, współpracuje z firmą Dragon.

Informacje o profilu

 • Imię
  Krzysztof
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Żołynia
 • Zainteresowania
  spinning, feeder, spławik, sport

Recent Profile Visitors

943 profile views
 1. Wędzisko jest bardzo szybkie, mocne, dynamiczne wręcz agresywne. Jeśli odpowiada Ci taki charakter kija możesz śmiało brać. Bez problemu poradzi sobie z większymi rybami. Z całą pewnością warte swojej ceny.
 2. Zestaw całkiem przyzwoity. Za te pieniądze naprawdę warto go kupić.
 3. Tak kij będzie dobry. Kołowrotek dobrałem wielkością i masą tak by powstał dobry wyważony zestaw.
 4. ryukon1975

  Powrót po latach do spiningu

  Na dużą rzekę wziąłbym mocniejszy kij mam na myśli ciężar wyrzutowy. Gdyby był trochę dłuższy to też by nie zaszkodziło. Zestaw który wybrałeś jest taki jak piszesz "uniwersalny" czyli do wszystkiego i do niczego. Szczególnie na tak specyficznym łowisku jak duża rzeka. Na jeziorze jeśli nie jest bardzo głębokie powinien się sprawdzic.
 5. ryukon1975

  Powrót po latach do spiningu

  Zestaw jest dobrze skompletowany. Wszystko jednak zależy od tego na jakich łowiskach i jakie gatunki ryb chcesz łowić.
 6. Kołowrotek Ryobi Ecusima. Masz, tu dobry niedrogi kołowrotek. Jeśli ten model nie przypadnie Ci do gustu w tym przedziale cenowym szukaj innego z firmy Ryobi.
 7. ryukon1975

  Czy żyłka karpiowa jest odpowiednia do innych ryb?

  Jeżeli pytanie jest jasne, czytelne i niezbyt złożone można odpowiedzieć szybko. Gorzej jeśli pytania nie można zrozumieć lub odpowiedź na nie wymaga napisania książki.
 8. ryukon1975

  Gruntowe 2020

 9. ryukon1975

  Gruntowe 2020

  Nad wodą spokój. Póki co jedna ryba poszła w zaczepy.
 10. ryukon1975

  Czy żyłka karpiowa jest odpowiednia do innych ryb?

  Żyłka jak każda inna. Możesz śmiało łowić nią inne ryby. Kolory jak najbardziej naturalne występujące w środowisku wodnym. Neutralne dla ryb więc całkowicie bezpieczne. Ryby a kolory to złożony temat.
 11. Jeśli chodzi o kołowrotek to ta Daiwa o której piszesz nie jest warta 20% tego co Ryobi Zauber. Łowilem jednym jak i drugim i zdania nie zmienię.
 12. 7Kołowrotek Ryobi Ecusima. W tym przypadku najważniejszy jest kołowrotek. W tej kwocie czyli do 150 zł stawialbym na firmę Ryobi. Bardzo dobre, sprawne i trwałe kołowrotki. Wędka Dragon Express 104 zł. Długość i cw dla Twoich potrzeb. Z planowanych 300 zł jeszcze na plecionke zostanie.
 13. Gorszym się dawniej łowilem. Jednak fakt że ta firma z wędkarstwem ma mało wspólnego. Żadna szanująca się nie zaoferowalaby czegoś takiego jak "wędka samozacinajaca" i to za 75 zł lub "bolonka węglowa" w podobnej cenie 65 zł. Sprzęt tani z kiepskich materiałów. Spinning z kompozytów to zupełnie inna bajka jak prawdziwa węglowka.
 14. Za tą kwotę trudno oczekiwać cudów. Nic się nie wymyśli pozostaje pogodzić się z rzeczywistością.
 15. Kołowrotek Black Rock. Przyzwoity kołowrotek nowość 2020 r..
×