Jump to content

Wodne Ranczo


hege
 Share

Recommended Posts

Wodne Rancho to wspaniałe miejsce zarówno dla wytrawnych łowców ryb, jak i początkujących wędkarzy.

 Oaza wypoczynku dla całej rodziny, która pragnie w spokoju i ciszy odetchnąć świeżym powietrzem, nie wyjeżdżając daleko od Warszawy.

Oferujemy szereg urozmaiconych stanowisk, od typowo karpiowych po miejsca szczupakowe, miejsca odkryte i ocienione, wyizolowane od reszty wędkujących.

 Łowisko Wodne Rancho jest ogrodzone posiada sześć niezależnych akwenów o łącznej powierzchni 7 ha.. Woda jest czysta i odpowiednio nasycona mikroelementami niezbędnymi do prawidłowego rozwoju zwierząt, świadczą o tym zamieszkałe tutaj raki i rozmnażające się karpie królewskie, piękne liny, węgorze i amury.

Do dyspozycji naszych gości jest barek, grill, drewniany taras ze stołami przy których można zjeść lody, wypić kawę i nie tylko…

Oferujemy organizację zawodów wędkarskich, pikników, spotkań integracyjnych, jak również innych uroczystości w zależności od potrzeb naszych klientów.

post-2-0-70013000-1320952132_thumb.jpgpost-2-0-28801100-1320952141_thumb.jpg

http://www.wodneranczo.pl/

Link to comment
Share on other sites

Byłem dwukrotnie co prawda nie połapałem zbytnio ale to były moje początki z wędką a raczej z Karpiarstwem więc może dlatego, mój kumpel bywał tam częściej i z tego co wiem trochę połowił głównie karpików.Ogólnie bardzo przyjemne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...