Jump to content
Sign in to follow this  
czoan

szwecja łowiska Szwecja

Recommended Posts

5 najlepszych łowisk w Szwecji, które odwiedziłem

Region Nerde Dälalven

Rzeka Dalälven liczy 520 kilometrów i przecina środkową Szwecję, ciągnąc się od granicy z Norwegią aż po Morze Bałtyckie. Najlepszy jest końcowy odcinek liczący ok. 200 km. W rozlewiskach rzeki dominują okonie, sandacze i szczupaki. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj jezioro Bysjön. W jego wodach nietrudno o zdobycz w postaci szczupaka liczącego od 90 do 110 cm długości. Rekordowy osobnik ważył aż 18 kg. W rwących fragmentach 

Źródło -   5 najlepszych łowisk w Szwecji

Najlepiej popłynąć promem, w auto naładujesz tyle sprzętu ile potrzebujesz. Nocować można na dziko w namiocie, w Szwecji można rozbijac sie gdzie chce byleby nie niszczyć pól uprawnych i nie płoszyć zwierząt.

Teraz planuję wyprawę po Skandynawii, nie tylko Szwecja. Chcę zahaczyć o Norwegię i Danię. Jak chcecie to moge dać wam namiary na babeczkę, która połączenia promowe super organizuje. Mi załatwiła super połączenia w zeszłym roku.

Edited by hege
Osadzono tekst w ramach cytatu, skrócono oraz dodano źródło tekstu. Proszę nie kopiować artykułów z innych stron i nie wklejać na forum jako własnych.