Skocz do zawartości

baracuda


Kristian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

temat chciałbym poświęcić na temat sposobów połowu i sprzętu na baracude , kiedyś trafiłem na niego na 200 gr pilkera ale niestety nie był duży do tego przypon z fluorocarbonu  , krętlik i plecionka na szpuli  0,30 (jakieś 35 kg ) , co prawda byłem nastawiony na coś większego i tak naprawdę na inną rybę , no ale... a wy mieliście już spotkanie z tym drapieżnikiem ?? może ktoś by napisał co nieco o zestawach 

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja wedkuje na florydzie tez sa baracudy ostatnio polowalem na tarpona uzywajac poppera top water i wlasnie trafilem baracode niemialem kamerki teraz juz zawsze mam ja przy sobie takze nastepnym razem podesle jakies vid

generalnie lowie z plazy na grunt i uzywam power pro braid 40lb to jakies 20 pare kilo i doniej mam lider line z mono 80 lb zwiazane uni to uni knot (dlugosc tej lider line ok dwa razy wedka tak by max na kolowrotek nawinela sie trzy razy ) ciezarek sputnik albo piramidka 8oz to jakies 200 gram kretlik ze spinka i 60 cm przypon metalowy haczyk circle hook 7/0 zestaw ciezki ale ryby duze czasami bardzo duze :)

wedke urzywam 4m takze jak sie zepne hahahahah to lata ponad 200m

baracoda lubi spokojna wode kiedy niema fal przynajmniej tak to jest umnie podobnie jak tarpon

Edytowane przez bartezFL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupilem spining st croix by pozucac sobie troche woblerami poperami itd kolowrotek penn i nawinolem power pro plecionke 30 lb do niej tak jak w drugiej wedce lider mono 50 lb i podczas rzutu strasznie ta plecionka sie placza nie w kazdym ale w co 10 oboylo sie do tej pory bez ciecia ale jest to przesrana akcja wczoraj nawinolem jeszcze raz ciasniej mam nadzieje ze pomoze jak nie sprobuje zdjac jedna podkladke spod szpuli moze pomoze jak nie to odesle ten kolowrotek i zamowie inny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...