Skocz do zawartości

Silnik elektryczny zaburtowy


Seal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów wędkarzy.Większość z nas robi zakupy przez internet.Jesteśmy jako klienci narażeni na nie uczciwych sprzedawców.Chciałem was przestrzec przed robieniem zakupów w firmie www.mc-sklep.pl (Multi -com)Oczarowany ofertą sklepu postanowiłem zainwestować w soją Minn Kotę i podnieść jej moc tak zwany mc tuning.Po ustaleniu wszystkich szczegółów i zamówieniu usługi oferowanej przez mc-sklep(kurier) wysłałem silnik dokładnie 27.02.2017 Silnik zaginął!!!!Nie mogę reklamować zaginionego silnika w firmie kurierskiej ponieważ nie jestem zleceniodawcą.Reklamacją zajęła się firma mc-sklep.pl odpowiedź na reklamacje firma dostała 18.04.2017Kilkanaście telefonów do firmy i nic.Czekamy na rozpatrzenie reklamacji ...(Kłamstwo reklamacja rozpatrzona)Odpowiedzi są ciągle takie same.Po prawie trzech miesiącach nie mam silnika ani pieniędzy.Sprawę oddaję do sądu.A firmie Mc-Sklep(Multi-Com) gratuluję profesjonalizmu i podejścia do klienta...Omijajcie tę firmę z daleka www.mc-sklep.pl bo pozostanie  Wam  tylko wiosłowanie.Ja muszę kupić nowy silnik ale na pewno nie zrobię tego w tak nie profesjonalnym sklepie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...