Skocz do zawartości

MK FISHING


MATIG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Poniżej przedstawiam kilka świeższych filmów z mojego kanału na youtube MK FISHING. Jestem zapalonym spinningistą przez co nie znajdziecie na kanale żadnego filmu dotyczącego innej metody wędkarskiej ;). Od stycznia do początku maja wrzucam zazwyczaj filmy z wypraw pstrągowych, później dochodzą inne rybki jak okoń szczupak, lecz w tym roku postanowiłem to trochę zmienić, i postaram się letnią porę przeznaczyć głównie na kropkowane drapieżniki ;). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak narazie pierwszy letni wypad, okazał się bardzo owocny, pomimo ciężkich warunków ;). Zresztą sami sprawdźcie poniżej.  Zapraszam również do zerknięcia na starsze filmy które mam na kanale ;). Pozdrawiam! 

 

 

 

Edytowane przez MATIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cześć! Chciałem wam przestawić kolejny już film z letnich pstrągowych podchodów . Jest to relacja z dwóch dni łowienia stąd też adekwatna długość filmu.. mam nadzieję że nie uśniecie . Ogólnie wypady bardzo fajne, udane. Pomimo że lato w pełni to w rzece jest bardzo fajny stan wody stąd też pstrągi reagują tak jak trzeba. Mase wyjść, stuknięć, puknięć do przynęt, a także fajne przyłowy tym razem w postaci niedużego klenia. Co do przynęt to po raz kolejny twitchbaity z kraju "kwitnącej wiśni" robią mega robote. Coś mi się wydaje że ciężko by było coś złowić bez tych woblerów . To by było na tyle. Do następnego! Pozdro! Połamania!
 
Edytowane przez MATIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć! Po raz kolejny chciałem wam przedstawić relację z dwóch dni łowienia, z dwóch wypadów pstrągowych. ;). Coś tam się działo, nawet dużo się działo. Z wyników jestem mega zadowolony, choć nie powiem chciałbym żeby w końcu uwiesił się kropas powyżej 40 cm ;). Ale zabawa była, a o to w tym wszystkim chodzi. Rybki w mega kondycji zarówno te marne jak i te większe, nie dają się utrzymać w dłoni do fotki ;).(Trzeba zainwestować w porządny małej wielkości podbierak!!! ) Za tydzień znowu ruszam za kropkami, lecz tym razem od rańca zaatakuje dawno nieodwiedzany odcinek, w celu dotarcia do bardzo fajnych bystrzy, mam wielką nadzieję że właśnie na tej bystrej wodzie będzie się działo ;). Ode mnie to by było na tyle. Pozdro!
 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć! Chciałem wam przedstawić film z trzech dni łowienia na zbiorniku Zalew Piechota. Jak widać coś tam się działo, parę chłodnych dni i drapieżniki zaczęły aktywnie żerować. Z wyników jestem bardzo zadowolony, w końcu dorwałem coś z "7" z przodu, trafił się wreszcie zębaty równo 70 cm.;) ;), był również ładny okoń, i parę mniejszych zębatych (również nie nagranych) . Na początku sierpnia połowiłem również sporo krótkich sandaczy, ale niestety nie brałem wtedy kamerki ze sobą.. a szkoda. Pozostaje teraz czekać tylko na kolejne ochłodzenie, lub na pierwsze przymrozki i powinien wtedy zacząć się okres najlepszych brań. Ode mnie to by było na tyle. Pozdro!

 

 

Edytowane przez MATIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Cześć! Zapraszam was serdecznie do obejrzenia kolejnego filmu, z pogoni za jesienno-zimowymi garbusami... Niestety okonie tym razem nie chciały współpracować, za to szczupaki reagowały naprawdę fajnie.. O tyle dobrze że chociaż coś się działo ;). Cztery rybki wyjechały w tym jeden dobry zębaty pod 60 cm. Także nie było źle :). Ode mnie to by było na tyle! Zapraszam do oglądania!
Pozdro! Połamania! B)
 
 
Edytowane przez MATIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siemano!!! Zapraszam do obejrzenia filmu z "kontrolnego wypadu" na pstrągową rzekę. Tym razem na pierwszym odcinku spotkałem nieoczekiwanego gościa, który nie chciał za bardzo mnie opuścić.. Na drugim odcinku rzeki miałem już spokój, ale efekty niestety mizerne i do tego bardzo zimno, głównie z powodu niskiej temperatury i zimnego wiatru odpuściłem dalsze łowienie w tym dniu.. Ale ogólnie wypad zaliczony, rzeka po tej dużej wodzie bardzo się zmieniła, "trzeba się znów uczyć jej na nowo". wink.png. Pozdrawiam! 

FB : https://www.facebook.com/mkfishhing/

 

Edytowane przez MATIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cześć !!! Przedstawiam wam film z pierwszego majowego wypadu za pstrągami :). Woda bardzo się zmieniła, głównie dno... trzeba od nowa odkrywać rzekę, poza tym warunki dosyć ciężkie, bo bardzo niski stan wody, mam nadzieję że trafię następnym razem na wyższą wodę :). A co do wyników to coś tam się działo, pomimo że nic nie złowiłem to ryby widziałem. Miałem trzy wyjścia do wobków, dwa nagrane, no i pare razy zbierały coś kropasy z powierzchni jakieś owady, muszki itd. Ogólnie wypad bardzo krótki, następny będzie na pewno dłuższy jak i zarazem odwiedzę inne odcinki rzeki. Także do następnego! Pozdro!
 
Edytowane przez MATIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...