Skocz do zawartości

czy na pewno nowa echosonda - pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

           Witam

           Na samym początku chciałem wszystkich serdecznie powitać gdyż to jest mój pierwszy wpis na forum.Zwracam się do was gdyż potrzebuję malutkiej pomocy (co kilka tęgich głów to nie jedna :P). Mam dosyć leciwą echosondę a mianowicie Humminbird 717x dualbeam. Myślałem nad zmianą tej echo na troszeczkę lepsza. W samej sondzie nie zwracając uwagi na wyświetlacz brakuje mi bocznego sonaru. Dostanie takiego przetwornika do mojej sondy jest wręcz niemożliwe. Wiec narodzil się pomysł zmiany. Często temat dotyczy zmiany sondy z DI na Chrip i spora ilość osób uważa że to sensu nie ma, no chyba że ktoś nie ma co z pieniążkami robić. A czy jest sens w moim przypadku? Sondy używam na łowisku od 2m w zwyż. Rybki do najczęściej poluje na sandacza i czasem na wąsatego. Zmiana miała by być na echsonde garmin 7sv ( z bocznym sonarem. Lecz w zasięgu mam również Humminbird HELIX 5 SI GPS a cuś tańszego z Garmina lub hummbirda będzie ok? Prosił bym o szczere wypowiedzi czy warto zmieniać a jak już zmieniać to na jaką i dlaczego. A może jeszcze inna jakaś do 3500.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...