Jump to content

Jezioro Łąkie, gmina Skępe


Recommended Posts

POMOCY...

 

Jezioro Łąkie - Gmina Skępe. Szukam informacji na temat tego łowiska. Z tego co udało mi się dowiedzieć należy do Gospodarstwa Rybackiego Włocławek.

Macie może jakieś informacje na temat tego łowiska? Jak tam z rybami? Co sądzicie o jeziorze? Planuje tam wyjazd i jestem bardzo ciekaw waszych opinii. Z góry diękuję za każdą opinie i info.
PS. Może w bardzo bliskiej okolicy jakieś ciekawe łowiska?.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Jezioro jest malowniczo położone. Dość płytkie ok 5-6 metrów z miejscowymi rowami sięgającymi 12m. Niestety dość mętne. Co do ryb, przewagą jest duża ilość drobnicy ale są i większe osobniki, aby im się dobrać potrzeba selektywnego dobierania przynęt ale przede wszystkim dobrego miejsca które będziesz nęcił grubo i najważniejsze wolnego od tzw nieudaczników wędkarstwa, który jak tylko podpatrzy że w danym miejscu wyciągasz jakąś rybę to masz gwarancje że następnego dnia owy Janusz ze szwagrem rozgoszczą się na stanowisku psując twój trud poprzez wrzucanie do wody sypkich zanęt i zwabianie w ten sposób drobnicy. To tak na krótko. Jak masz pytania pisz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Powiem tak działkę nad jeziorem kupiłem 26 lat temu.Było tu cicho i spokojnie do 2012 roku teraz  działki kupiło paru debili dorobkiewiczów z kładami i skuterami wodnymi jak już się wyśpią wsiadają na swoje znakomite ich zdaniem pojazdy i rykiem silników z których pozdejmowali tłumiki zakłócają ciszę w całej okolicy.W kwietniu na jeziorze pływają łabędzie i zakładają gniazda kaczki panuje cisza słychać tylko śpiew ptaków do chwili kiedy zjawią się ci debile ze swoim sprzętem.Nigdy nie kupił bym takiej działki gdybym to przewidział.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...