Jump to content
Tomasz Zaruski

Jezioro Łąkie, gmina Skępe

Recommended Posts

POMOCY...

 

Jezioro Łąkie - Gmina Skępe. Szukam informacji na temat tego łowiska. Z tego co udało mi się dowiedzieć należy do Gospodarstwa Rybackiego Włocławek.

Macie może jakieś informacje na temat tego łowiska? Jak tam z rybami? Co sądzicie o jeziorze? Planuje tam wyjazd i jestem bardzo ciekaw waszych opinii. Z góry diękuję za każdą opinie i info.
PS. Może w bardzo bliskiej okolicy jakieś ciekawe łowiska?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

żadnych ryb cały dzień jazgot skuterów wodnych, a ponieważ jest to jezioro płytkie i wąskie woda jest tak zmącona że nie widać nawet zanurzonej ręki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezioro jest malowniczo położone. Dość płytkie ok 5-6 metrów z miejscowymi rowami sięgającymi 12m. Niestety dość mętne. Co do ryb, przewagą jest duża ilość drobnicy ale są i większe osobniki, aby im się dobrać potrzeba selektywnego dobierania przynęt ale przede wszystkim dobrego miejsca które będziesz nęcił grubo i najważniejsze wolnego od tzw nieudaczników wędkarstwa, który jak tylko podpatrzy że w danym miejscu wyciągasz jakąś rybę to masz gwarancje że następnego dnia owy Janusz ze szwagrem rozgoszczą się na stanowisku psując twój trud poprzez wrzucanie do wody sypkich zanęt i zwabianie w ten sposób drobnicy. To tak na krótko. Jak masz pytania pisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak działkę nad jeziorem kupiłem 26 lat temu.Było tu cicho i spokojnie do 2012 roku teraz  działki kupiło paru debili dorobkiewiczów z kładami i skuterami wodnymi jak już się wyśpią wsiadają na swoje znakomite ich zdaniem pojazdy i rykiem silników z których pozdejmowali tłumiki zakłócają ciszę w całej okolicy.W kwietniu na jeziorze pływają łabędzie i zakładają gniazda kaczki panuje cisza słychać tylko śpiew ptaków do chwili kiedy zjawią się ci debile ze swoim sprzętem.Nigdy nie kupił bym takiej działki gdybym to przewidział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×