Skocz do zawartości

Jezioro Łąkie, gmina Skępe


Tomasz Zaruski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY...

 

Jezioro Łąkie - Gmina Skępe. Szukam informacji na temat tego łowiska. Z tego co udało mi się dowiedzieć należy do Gospodarstwa Rybackiego Włocławek.

Macie może jakieś informacje na temat tego łowiska? Jak tam z rybami? Co sądzicie o jeziorze? Planuje tam wyjazd i jestem bardzo ciekaw waszych opinii. Z góry diękuję za każdą opinie i info.
PS. Może w bardzo bliskiej okolicy jakieś ciekawe łowiska?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Jezioro jest malowniczo położone. Dość płytkie ok 5-6 metrów z miejscowymi rowami sięgającymi 12m. Niestety dość mętne. Co do ryb, przewagą jest duża ilość drobnicy ale są i większe osobniki, aby im się dobrać potrzeba selektywnego dobierania przynęt ale przede wszystkim dobrego miejsca które będziesz nęcił grubo i najważniejsze wolnego od tzw nieudaczników wędkarstwa, który jak tylko podpatrzy że w danym miejscu wyciągasz jakąś rybę to masz gwarancje że następnego dnia owy Janusz ze szwagrem rozgoszczą się na stanowisku psując twój trud poprzez wrzucanie do wody sypkich zanęt i zwabianie w ten sposób drobnicy. To tak na krótko. Jak masz pytania pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Powiem tak działkę nad jeziorem kupiłem 26 lat temu.Było tu cicho i spokojnie do 2012 roku teraz  działki kupiło paru debili dorobkiewiczów z kładami i skuterami wodnymi jak już się wyśpią wsiadają na swoje znakomite ich zdaniem pojazdy i rykiem silników z których pozdejmowali tłumiki zakłócają ciszę w całej okolicy.W kwietniu na jeziorze pływają łabędzie i zakładają gniazda kaczki panuje cisza słychać tylko śpiew ptaków do chwili kiedy zjawią się ci debile ze swoim sprzętem.Nigdy nie kupił bym takiej działki gdybym to przewidział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...