Skocz do zawartości

Wędzisko na spławik


Hubson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie :)

Jak już wspomniałem w poprzednich postach, mam zamiar na przyszły sezon zmienić wędkę jak i kołowrotek. Poszukuję wędki do połowu na spławik. Wędzisko powyżej 3 metrów, najlepiej składająca się z sekcji. Jeśli chodzi o kołowrotek, zastanawiam się nad Robinson Gravitex FD 304. Na wędzisko mam zamiar przeznaczyć do 120 złotych, a na kołowrotek do 60 złotych. Czekam na wasze propozycje :)

Pozdrawiam, Hubson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Parę razy w roku zdarza mi się posiedzieć że splawikiem. Mogę polecić Ci wędkę matchową Cormoran o szybkiej akcji którą sam używam od 2 sezonów . Super się nią zacina i potem holuję rybki. Do niej doczepiony mam kołowrotek także cormorana ale jego już nie polecam :) Ją używam żyłki 0.20, wolę mieć zapas mocy. W zeszłym roku wyciagnałem na ten zestaw lina 1.60 z kupą moczarki w którą wszedł przy brzegu. Bardzo fajnie czuć nawet mniejsze rybki.

Cormoran speciland Match 3,6m

do tego może coś takiego w rozmiarze 1000 lub 2500

Shimano Hyperloop FB

lub taka Daiwa z płytką szpulą do dalszych rzutów

Daiwa Phantom Match 2550

edit. prosimy o nie wklejanie linkow do serwisów aukcyjnych, tylko do sklepów internetowych ze względu na ich krotką "żywotność".

wind

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to może i ja coś doradzę :)

Ostatnio kupiłem kołowrotek Dragon Quatro do swojej wędki również spławikowej, jak na razie nie narzekam, bardzo dobrze kręci, nie mam z nim żadnych problemów a jego cena to zaledwie 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...