Jump to content
krystusiek1

Jaki ponton wybrać ? Kolibri km330D czy Mawerick 330D ?

Recommended Posts

Witajcie drodzy forumowicze ;) !! Nie wiem czy zamieszczam pytanie w dobrym miejscu, jeśli nie to może ktoś mi coś podpowie ;)..Otóż moje pytanie jest takie: Szukam pontonu pod silnik jakieś 15 20 koni, czasami do wypadu na ryby z dziewczyną, ale i również do popływania sobie na wiosłach i na silniku... Zastanawiam się nad pontonami Kolibri km330D albo Mawerick 330D dostępne na naszym olx, i teraz moje pytanie czy ktoś z was porównał już może te dwa pontony ? Ktoś się orientuje co będzie lepszym wyborem ? Nie chciałbym się zawieść :/ Z tego co wiem to Kolibri maja lepszą renomę i myślę, że może będzie wytrzymalszy ? A z koleji Mawerick chyba podoba mi się trochę bardziej, i z tego co mi wiadomo ma ciśnienie robocze 0.25 bar a koliber tylko 0.15 czy Mawerick jest wytrzymalszy ? Tak samo ma o jedną komorę powietrzną więcej z tego co wyczytałem..Może ktoś z was Panowie podzieli się swoją wiedzą ? Patent posiadam także nic mnie nie blokuje, wszystkie ruchy dozwolone ;) A chciałbym poczerpac trochę przyjemności..I może w końcu nie naciąć się na jakieś go.... Z góry dziękuję, i pozdrawiam serdecznie !!!