Skocz do zawartości

Jaki ponton wybrać ? Kolibri km330D czy Mawerick 330D ?


krystusiek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowicze ;) !! Nie wiem czy zamieszczam pytanie w dobrym miejscu, jeśli nie to może ktoś mi coś podpowie ;)..Otóż moje pytanie jest takie: Szukam pontonu pod silnik jakieś 15 20 koni, czasami do wypadu na ryby z dziewczyną, ale i również do popływania sobie na wiosłach i na silniku... Zastanawiam się nad pontonami Kolibri km330D albo Mawerick 330D dostępne na naszym olx, i teraz moje pytanie czy ktoś z was porównał już może te dwa pontony ? Ktoś się orientuje co będzie lepszym wyborem ? Nie chciałbym się zawieść :/ Z tego co wiem to Kolibri maja lepszą renomę i myślę, że może będzie wytrzymalszy ? A z koleji Mawerick chyba podoba mi się trochę bardziej, i z tego co mi wiadomo ma ciśnienie robocze 0.25 bar a koliber tylko 0.15 czy Mawerick jest wytrzymalszy ? Tak samo ma o jedną komorę powietrzną więcej z tego co wyczytałem..Może ktoś z was Panowie podzieli się swoją wiedzą ? Patent posiadam także nic mnie nie blokuje, wszystkie ruchy dozwolone ;) A chciałbym poczerpac trochę przyjemności..I może w końcu nie naciąć się na jakieś go.... Z góry dziękuję, i pozdrawiam serdecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...