Jump to content

Projekt - WOBSY LUREBUILDING


Recommended Posts

Witam!

Ostatnimi czasy rozszerzyłem swoją pasję związaną z wędkarstwem, o lurebuilding. Postanowiłem, że fajną przygodą, będzie stworzenie ciekawego projektu "WOBSY LUREBUILDING", który ma na celu pokazanie drogi, od totalnego braku doświadczenia, przez upartość dążenia do celu i być może zaowocuję w przyszłości w otworzenie jakiejś działalności z tym związanej. Warunki są mega! Lokalizacja, własny zbiornik, miejsce na warsztat i zamiłowanie do spinningu. Pragnę zaprosić was do dołożenia jako bardziej doświadczonych cegiełki do muru który może kiedyś powstanie i obserwacji tej przygody. Projekt nie ma na celu wywyższania się twórczością (mimo to przyjmę ostre słowa krytyki na klatę), lecz czynności w kierunku budowania przynęt są brane całkiem na poważnie i dokumentowane w postaci artykułów. Na stronie projektu, możecie obserwować, tworzone modele woblerów i to jak stają się z każdym ulepszeniem coraz "prawdziwszymi przynętami", wiele śmiesznych CHALLENGE'ów, od czytelników dla odskoczni, czyli wyzwań zrobienia przynęt z dziwnych wymyślonych rzeczy jak na przykład "przynęta okoniowa z mandarynki", lub "szczoteczka do zębów na szczupaka", blog wędkarski z życia mojej przygody wędkarskiej, a także EVENTY, w których można wygrać upominki w postaci właśnie produktów projektu WOBSY. 

Strona Projektu (póki co prymitywka, częściowo zreanimowana z poprzedniego niewypału :D) - https://placky1993.wixsite.com/my-site

Twitter - https://twitter.com/Wobsylures

Facebook - https://www.facebook.com/Wobs.Lures/

Obecnie zbliża się EVENT MAJÓWKOWY, waszą rolą jest przesłać, jak najwięcej, jak najbardziej zwariowanych pomysłów na zrobienie przynęty, MATERIAŁ, ZASTOSOWANIE, CHARAKTER PRACY W WODZIE. Ze wszystkich przynęt challenge'owych, podczas trzy dniowego spinningowania majówkowego, zostanie wyłoniony CHAMPION, autor wygranego pomysłu otrzymuję pocztą, pudełko ze wszystkimi seryjnymi woblerkami projektu WOBSY (GliderMini/Twerking/Prostak/Kroczek) 

PS> Bardzo proszę i zapraszam do śledzenia projektu, kontakt w sprawie doradzania, czy wyzywania do stworzenia jakiegoś pomysłu i możliwe, że do przyczynienia się do spełnienia mojego największego marzenia wędkarskiego. STWORZENIA DZIAŁALNOŚCI, MAJĄCEJ NA CELU PRZYNOSIĆ ZYSKI NA ZARYBIANIE I ROZWÓJ WŁASNEGO (MOŻLIWE, ŻE UDOSTĘPNIONEGO KOMERCYJNIE JEZIORKA), KTÓRE BĘDZIE PODSUMOWANIEM MOJEGO ROZWOJU W KIERUNKU WĘDKARSTWA.

Pozdrawiam wszystkich!

MJG Plackowski

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...