Skocz do zawartości

Projekt - WOBSY LUREBUILDING


Michał Plackowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnimi czasy rozszerzyłem swoją pasję związaną z wędkarstwem, o lurebuilding. Postanowiłem, że fajną przygodą, będzie stworzenie ciekawego projektu "WOBSY LUREBUILDING", który ma na celu pokazanie drogi, od totalnego braku doświadczenia, przez upartość dążenia do celu i być może zaowocuję w przyszłości w otworzenie jakiejś działalności z tym związanej. Warunki są mega! Lokalizacja, własny zbiornik, miejsce na warsztat i zamiłowanie do spinningu. Pragnę zaprosić was do dołożenia jako bardziej doświadczonych cegiełki do muru który może kiedyś powstanie i obserwacji tej przygody. Projekt nie ma na celu wywyższania się twórczością (mimo to przyjmę ostre słowa krytyki na klatę), lecz czynności w kierunku budowania przynęt są brane całkiem na poważnie i dokumentowane w postaci artykułów. Na stronie projektu, możecie obserwować, tworzone modele woblerów i to jak stają się z każdym ulepszeniem coraz "prawdziwszymi przynętami", wiele śmiesznych CHALLENGE'ów, od czytelników dla odskoczni, czyli wyzwań zrobienia przynęt z dziwnych wymyślonych rzeczy jak na przykład "przynęta okoniowa z mandarynki", lub "szczoteczka do zębów na szczupaka", blog wędkarski z życia mojej przygody wędkarskiej, a także EVENTY, w których można wygrać upominki w postaci właśnie produktów projektu WOBSY. 

Strona Projektu (póki co prymitywka, częściowo zreanimowana z poprzedniego niewypału :D) - https://placky1993.wixsite.com/my-site

Twitter - https://twitter.com/Wobsylures

Facebook - https://www.facebook.com/Wobs.Lures/

Obecnie zbliża się EVENT MAJÓWKOWY, waszą rolą jest przesłać, jak najwięcej, jak najbardziej zwariowanych pomysłów na zrobienie przynęty, MATERIAŁ, ZASTOSOWANIE, CHARAKTER PRACY W WODZIE. Ze wszystkich przynęt challenge'owych, podczas trzy dniowego spinningowania majówkowego, zostanie wyłoniony CHAMPION, autor wygranego pomysłu otrzymuję pocztą, pudełko ze wszystkimi seryjnymi woblerkami projektu WOBSY (GliderMini/Twerking/Prostak/Kroczek) 

PS> Bardzo proszę i zapraszam do śledzenia projektu, kontakt w sprawie doradzania, czy wyzywania do stworzenia jakiegoś pomysłu i możliwe, że do przyczynienia się do spełnienia mojego największego marzenia wędkarskiego. STWORZENIA DZIAŁALNOŚCI, MAJĄCEJ NA CELU PRZYNOSIĆ ZYSKI NA ZARYBIANIE I ROZWÓJ WŁASNEGO (MOŻLIWE, ŻE UDOSTĘPNIONEGO KOMERCYJNIE JEZIORKA), KTÓRE BĘDZIE PODSUMOWANIEM MOJEGO ROZWOJU W KIERUNKU WĘDKARSTWA.

Pozdrawiam wszystkich!

MJG Plackowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...