Skocz do zawartości

Areograf


KARDYNAŁ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zna sie ktos na aerografie bo mam maly problem i nie wiem jak go rozwiazac wlaczam kompresor recznie robiony z czesci od lodowki i malej gasnicy. Ładuje mi cisnienie do okolo 4,5-5 bar a przy nacisnieciu spustu aero zawartos kubeczka na farbe a tym w tym przypadku rozpuszczalnik bo czcialem go przeczyscic wylatuje do gory i chlapie czy to jest wina za duzego cisnienia czy zaphanego aero ale zozpuch ladnie leci z iglicy a przy tym chlapie z kubka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego tu nie rozumiesz nie mam gornej zatyczki do aero i gdy psikam np woda to leci owszem z iglicy (z przodu) ale przy tym samym chlapie z kubka u gory tak jak by wyjscie nie bylo z przodu tylko u gory .Duzo powietrza nie trafia tam gdzie powinno i wyrzuca zawartosc kubeczka do gory wysoko wylatuje z pojemniczka . i czy to wina duzego cisnienia za duzego , zapchanego aero , czy po prostu braku pokrywki ale z tego co widzialem to da sie chyba malowac bez pokrywki wiec taki jest problem ktos pomoze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że do wykonywania woblerów masz cierpliwość, za to do pisania na forum już nie.

Tak samo jak Ty chcesz mieć dobrze wykonanego woblera, tak administracja chce mieć w miarę zadbane forum, także staraj się pisać poprawnie gramatycznie i bez błędów ortograficznych.

Dodam jeszcze, że, jeżeli podczas pisania posta, jakiś wyraz podkreśla Ci się na czerwono, oznacza to, że tam jest byk.

Co do Twojego tematu.

Czasami zdarzyło mi się malować pistoletem i nigdy nie miałem takiego problemu, jednak domyślam się, że chlapanie z pojemnika, to nie jest wina ciśnienia, a samego pistoletu do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...