Jump to content

deejayp40

Forumowicz
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About deejayp40

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 02/25/1976

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. deejayp40

  Fiszewka

  A kto niby napisał,że nie należy wyrobić sobie karty?? Każdy normalny człowiek o tym wie,że bez tego,to kłusownictwo. Alexspin- Czytaj ze zrozumieniem,bo widzę ,że lubisz komuś pocisnąć. Dlaczego od razu nie poinstruowałeś młodego człowieka,co ma zrobić,tylko komentujesz nie to ,co trzeba?? Brak słów.
 2. deejayp40

  Fiszewka

  Na Fiszewce kiedyś brały niezłe liny i karasie,a Tyna swoje chwile świetności ma już dawno za sobą,ale można złowić tam jeszcze co nieco.Ale to na Tynie spróbuj wpierw,masz większe szanse na fajną rybę,tj.płoć leszcz. Swoją drogą ta wypowiedź u góry jest mega słaba,bo zbywająca.W kole PZW niby kto ma opowiedzieć o rybach? Trzeba się samemu przekonać ,tym bardziej,jak mieszkasz blisko. Powodzenia!
 3. deejayp40

  Potrzebna POMOC dla młodego wędkarza

  Ciężko jest opisać ,to czego chciałbyś się nauczyć. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie ,jak zakumplujesz się z jakimkolwiek wędkarzem,który pokaże Ci, jak prawidłowo rozpocząć przygodę z wędkarstwem.. Mam nadzieję ,że takowych znasz,i szybko dojdziesz do wprawy.. Pozdrawiam.
 4. Pewnie odgrzewam kotlety,ale ostatnio próbowałem czegoś takiego : JAXON FEROX MICRO SPIN 2,70 / 2-10g Łowiłem na tę wędkę, dosyć spore okonie i akcja kija dla mnie okej. Zalety to na pewno waga..Jest naprawdę lekki i trzyma się go super.. Na początek przygody z lekkimi przynętami ,jest jak najbardziej okej,no i cena nie wygórowana..
 5. deejayp40

  [Portal] Zanęty Traper Bream - Leszcz.

  To bardzo się cieszę z tego powodu.. Jeśli chodzi o mnie ,to pomimo,że łowię od ponad 30 lat,to cały czas się uczę i próbuję różnych wynalazków,bo z roku na rok,jest coraz gorzej z rybami,ale tego chyba nie muszę nikomu pisać.. Bardzo dużo łowiłem i próbowałem wszystkiego ,by znaleźć złoty środek.. Powinien tutaj znaleźć się dział,który właśnie opisywałby jakość i skuteczność zanęt,ale czy nie byłaby to darmowa reklama firm?
 6. deejayp40

  [Portal] Zanęty Traper Bream - Leszcz.

  Dlatego pisząc ,nie chciałem nikogo urazić,tylko wyraziłem swoją opinię.. Nie wiem,skąd te insynuacje,że niby coś hejtuję.. Po prostu napisałem moje spostrzeżenia na temat zanęt :-) Ale chyba nie był to dobry pomysł..
 7. deejayp40

  [Portal] Zanęty Traper Bream - Leszcz.

  Wiedzę na temat zanęt ,moim zdaniem,ma ten,który dużo łowi i testuje je różnego rodzaju i wszelakich firm .. Ja w tym roku naprawdę dużo łowiłem na bata,więc próbowałem ich wiele.. Nie kupowałem tych ,z najniższych półek,bo ,jak kolega tutaj pisze,w środku można znaleźć niespodzianki.. Nie będę tutaj reklamować zanęt,które używałem,a było ich trochę,i nie mam zamiaru robić zamętów :-),ale te,które opisuje kolega mnie nie przypasowały,rybom,gdzie łowiłem także.. Uważam,żeby złowić leszcza,to naprawdę trzeba trochę doświadczenia i przede wszystkim dobrej zanęty (piszę o dużych leszczach) I de facto,zanęty sypkie nie są najlepszym magnesem na nie :-) Traper ma może dobre zanęty,ale nie na wodach o dużej presji.. Jeśli jednak można ujawnić nazwy firm,produkujących zanęty,to mogę napisać na ten temat parę słów.. Zanęty,które testowałem,były użyte na rzekach i kanałach..Z jeziorem nigdy nie miałem do czynienia.. Pozdrawiam
 8. Dzisiaj kupiłem ten oto: DAM QUICK WINAIR Dla mnie mega sprzęt,działa bardzo płynnie,używam tylko kołowrotków tej marki..i nie narzekam..a ten to "mercedes" ,wśród innych.. Ale to tylko moja ocena i opinia..
 9. deejayp40

  Zalew Wiślany

 10. deejayp40

  Nogat

  Byłem dziś,ale w Kępkach,wędkarze uciekali,nic nie brało,ja złowiłem kilka okonków na żywca i robaka,żadna rewelacja,same maluchy,pojechałem do Nowakowa,też lipa,wracając zachaczyłem o Szkarpawę ,tam wędkarze mieli kilka japonek ..
 11. deejayp40

  Nogat -Kępki/Bielnik/Kępa Rybacka

  Dzień dobry, Łowię ryby ponad 30 lat,ale nie jestem profesjonalistą,nie mam sprzętu za kilka tysięcy,zwyczajny bat 8 metrów,plus spławik :-D Na tej rzece woda wolniej płynie,niż np.na Wiśle,więc nie trzeba ,nie wiadomo jakiego sprzętu.. Wiadomo,trzeba ustawić grunt i zanęcić,ale to chyba żadna filozofia. Bat musi być w miarę długi,bo Nogat powoli zarasta i z brzegu trudniej będzie łowić,niż z łódki..
 12. Witam Zauważyłem,że mało osób "chwali się",gdzie łowili ryby i w jakiej miejscowości,zatem postaram się to nadrobić za wszystkich Dzisiejsza wyprawa do miejscowości Bielnik była bardzo udana,ponieważ łapałem to,na co nęciłem,czyli leszcze.. Leszcz ma ,jak wiecie teraz tarło,i wiele osób twierdzi,że przez ten okres nie bierze,ale ja wiem,że jest inaczej. Nie zabrałem wszystkich ryb do domu,tylko tyle ile zjem,reszta wróciła do wody.. Zanęta specjalnie pod tę rybę,obok wędkarze łowili na uniwersalną i drobnica przeważała.. Złowiłem ogólnie kilka leszczy,płoci i krąpi,ale nie miałem drobnicy. Ogólnie miejsca są super,przy mnie wędkarz łowił okonie,nie wiem na co,ale same garbusy,nie chciał rozmawiać,ponieważ widziałem jak złowił sandacza i ukradkiem do auta wyniósł.. Pazerność ludzi nie zna granic.. Polecam każdemu,pomimo,że mam 100 km w jedną stronę do Bielnika ,to nie szkoda mi wydać na paliwo
 13. Witam, Byłem kilka dni temu właśnie w Szewcach nad Wisła,by "obadać grunt",tzn.czy już bierze rybka,no i spotkałem dwóch panów,którzy siedzieli i łowili na grunt.Mieli kilka cert,więc dziś wybrałem się i ja. Woda tam bardzo szybko płynie,więc koszyk minimum "100". W godzinę złowiłem 5 cert i krąpika,oczywiście na białego robaka,na czerwonego nic nie wzięło.. Tak,dla przypomnienia,to wymiar ochronny certy to 30 cm i limit 5 sztuk na dobę.
 14. deejayp40

  Nowakowo

  W Nowakowie zawsze biorą ryby..Jeżdżę tam by sobie bacikiem połowić,ale wszystko wraca do wody..na boczny trok okonki fajnie biorą.. Parę lat temu to jak japonka brała,to ludzie po kilkadziesiąt kilogramów wyciągali i do domu zabierali,tylko po co??????? Pewnie z pazerności i chciwości...
×