Skocz do zawartości

Jesiotr- na co i jak?


MICHNIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W środe biore wolne w pracy i już się zastanawiałem nad jakimś fajnym łowiskiem na którym mógł bym spędzić ten wolny dzień.I wymyśliłem ,że pojade na łowisko specjalne w którym pływają duże jesiotry nawet takie do 15 kg, nigdy tej ryby nie złowiłem i mam zamiar popróbować tyle że nie wiem czy to dobry okres na jesiotra i czy nie jest już za zimno? Trochę o nich czytałem wiem mniej więcej jak je się łowi ale nic nie napisali o porze roku ,czy jest to zimno lubna ryba czy nie.Może ktoś z was miał do czynienia z tymi rybami i mi coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tez na komercyjnych łowiskach, ale jedynie z maluszkami. Cała akcja miała miejsce w UK, swoich sił próbowałem właśnie jesienią kiedy to temperatura wody wynosiła nie więcej niż 7 stopni, a nie rzadko schodziła już niżej...Nie wiem co czytałeś i czego się dowiedziałeś, ale ja sam z siebie na spontanie kombinowałem z kulkami o śmierdzących zapachach. Wybrałem akurat te przynęty ponieważ w łowisku zasadniczo tylko one były używane. Wielkich i spektakularnych sukcesów nie miałem, ale nawet maluszki potrafiły pokazać pazurki więc zalecam ostrożność w holu i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem ze dobra przynętą są fileciki rybne i wątróbka drobiowa ale i tak w końcu pojechaliśmy na pstrągi bo na dłuższą zasiadkę na jesiotry nie było czasu a i pstrągi dziś nas olały widzieliśmy jak zasuwają całymi stadkami dwa nawet mi wyszły do woblera ale nic poza tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...