Skocz do zawartości

Zestaw karpiowy


malamalpamala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do sprzedania mam kompletny (gotowy do łowienia) zestaw karpiowy. Cały sprzęt oceniam na stan bardzo dobry. Na rybach byłem dosłownie 5 razy, złowiłem 2 karpie - 7,4 oraz 8,8 kg. Sprzedaję, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie mam czasu na zasiadki karpiowe. Na cały ten sprzęt przeznaczyłem około 420 zł. 

 

W skład zestawu wchodzą: 

 

Kij karpiowy X2 Black Phantom II 3.60 m 2.75 lb - kij dwuskładowy, 6 przelotek, wykonana z kompozytów węglowych. 

 

Kołowrotek X2 Helius Runner 4500B z wolnym biegiem - kołowrotek posiadający 3 łożyska kulkowe, przełożenie 5,1:1. 

 

Dwie podpórki Jaxon w kolorze srebrnym - posiadają możliwość rozłożenia, przez co zwiększa się ich wysokość. 

 

Żyłka Konger Team Carp 0,35 mm 13,4 kg - bardzo dobra i wytrzymała żyłka w ciemnozielonym maskującym kolorze. 

 

Stopery Traper Ultra - świetne przezroczyste stopery, które nadają się do kulek jak i zarówno do kukurydzy. Zużyłem dosłownie kilka sztuk, zostało kilkadziesiąt. 

 

Trzy igły oraz jedno wiertło firmy Fox oraz Jaxon.

 

Dwa ciężarki o masie 80 gr (kula) i 70gr (grippa) - świetnie nadają się do łowienia na twardym, prostym dnie jak i na podwodnych spadach. Ich masa powoduje efekt samozacięcia. 

 

Worki PVA Korda Solidz 85x110mm - świetne worki PVA, które bardzo szybko rozpuszczają się nawet w zimnej wodzie. Posiadają specjalną łopatkę, ułatwiającą napełnianie worków. Zostały mi 3 sztuki. 

 

Sygnalizator karpiowy X2 Piccolo - posiada 2 pokrętła do regulacji głośności oraz rodzaju dźwięku. Wraz z nim dorzucam baterię 9V GP. 

 

Swinger Cormoran Line Dancer w kolorze czerwonym - świetnie sygnalizuje brania karpia oraz posiada dodatkowe obciążenie (przydatne podczas silnego wiatru). 

 

Zestaw bezpieczny samozacinający Pelzer Safety Rig System - gotowy zestaw karpiowy samozacinający. W jego skład wchodzi: rurka sylikonowa antysplątaninowa, krętlik, bezpieczny klips oraz gumowa nakładka go zabezpieczająca. Wszystkiego po 3 sztuki. 

 

Trzy przypony karpiowe z haczykami firmy CARP'R'US oraz Mustad - dwa przypony z bardzo wytrzymałej plecionki z haczykami CARP'R'US w rozmiarze 6 i 4 razem z włosem. Jeden przypon z fluorocarbonu z haczykiem Mustad o rozmiarze 4 razem z włosem. Dwa z nich nigdy nie były montowane do zestawu. 

 

Butt Grip Traper, który mocno trzyma rękojeść kija. Naprawdę przydatny na zasiadkach. 

 

Kulki Dynamite Baits Rod Hutchinson PEACH & MANGO 20mm - świetne owocowe kulki o zapachu brzoskwini i mango z nutą syropu klonowego. Są miękkie i bardzo dobrze pracują w wodzie. Paczka 1 kg, zużyłem około 20-25 kulek. 

 

Kulki Carp Devil Baits Karpiowy Gulasz 16, 18 i 24 mm w dipie - killer u sporej ilości karpiarzy. Doskonale pracują w wodzie dzięki temu, że są w dipie. Pudełeczko 100gr (około 25 kulek), zużyłem 3-4 kulki. 

 

Pellet Bait-Tech Halibut 4 mm - świetnie pracujący drobny pellet o zapachu halibuta. Z paczki 1 kg zostało około 0,3 kg. 

 

Pellet Carp Devil Baits Gold Line Halibut 20 mm - pellet 20 mm o zapachu halibuta. Paczka 1 kg, zostało około 0,25 kg. 

 

FOTO:

 

mntsdcardcamerazoomcame.jpg

 

mntsdcardcamerazoomcame.jpg

 

mntsdcardcamerazoomcame.jpg

 

mntsdcardcamerazoomcame.jpg

 

Link do albumu ze zdjęciami: ZDJĘCIA 

 

CENA: 220 zł + koszty wysyłki

 

Na prośbę zainteresowanych mogę wysłać dodatkowe, dokładniejsze zdjęcia. 

 

KONTAKT: 

 

Wszelkie pytania proszę kierować w tym temacie, na PW lub na GG (nr: 11430221). Jestem również dostępny po numerem telefonu: 503519390 (dzwonić po 15).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...