Jump to content
Tomus160

Zalew Wiślany

Recommended Posts

Witajcie,

szukamy informacji o ciekawych miejscach nad zalewem, opisach naszych zdobyczy oraz metodach jakie stosujecie.

Zalew jakby nie było jest jednym z największych łowisk w Polsce a wędkarzy za dużo tu nie widuje (przynajmniej we Fromborku).

Pozdrawiam i licze na dużo informacji

Połamania 

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.

Pod koniec sierpnia będę na wakacjach w Krynicy Morskiej i mam w planach powędkować(spinning) trochę nad Zalewem Wiślanym,i moje pytanie to w którym miejscu można wykupić pozwolenie i ile kosztuje? A drugie pytanie to jakie miejscówki polecacie?

Połamania :)

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.

Pod koniec sierpnia będę na wakacjach w Krynicy Morskiej i mam w planach powędkować(spinning) trochę nad Zalewem Wiślanym,i moje pytanie to w którym miejscu można wykupić pozwolenie i ile kosztuje? A drugie pytanie to jakie miejscówki polecacie?

Połamania

Hey,

musisz mieć na pewno kartę wędkarską,ale takową ,to chyba już masz i wykupione opłaty na rzeki nizinne plus morskie..

Na rzece Elbląg możesz łowić na opłaty nizinne,ale,od bodajże Nowakowa ,od 1 września po drugiej stronie rzeki można łowić w zalewie,(tam jest rezerwat),

Oczywiście mogę się mylić,więc niech ktoś mnie poprawi,i właśnie dużo osób czeka właśnie na 1 września,kiedy to można połowić duże okonie właśnie po tej stronie od rezerwatu..

Pozwolenie wykupujesz nawet przez przelew,

http://szlakrybacki.pl/23-mapa-szlaku/atrakcje-turystyczne/108-wedkarstwo-morskie-na-zalewie-wislanym

Mnie właśnie pasuje  rzeka Elbląg,ale jest za daleko dla Ciebie z Krynicy :-D

Zaznaczam,że mogę się mylić,bo ja kupuję pozwolenia w klubie więc płacenie przez net jest mi obce..

Pozdro.

Edited by deejayp40