Skocz do zawartości

zakup nowego wędziska


killer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę do was z prośbą o poradę dla młodego spinningisty:)

Tak więc...

czy c.w. wpływa na miękkość kija?

Planuję kupić nowy kij i nie wiem jaki będzie odpowiedni.. :/ Kij który miałem wcześniej był z bazaru miał c.w. 15-45 i był bardzo sztywny, co bardzo mi nie odpowiadało.. Chciałbym aby nowy kij był w miarę giętki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam dla ciebię ciekawą propozycję:http://allegro.pl/robinson-carbo-mix-classic-jig-wklejanka-2-70m-28g-i1956707514.html

Ciężar wyrzutowy mógł by być ciut mniejszy ale ta wędeczka jest wklejanką więc będzie dość miękka a i firmę mogę śmiało polecić ja używam tylko wędzisk Robinsona i jestem 100% zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Muchozol

koledzy wklejanki nie nadaja sie na szczupaki...polecam kijki semiparabolic....wklejanki to przeważnie na okonia.......pozdrawiam...

a kijek kongera czy mikado cw 5-25 będzie w sam raz....koszt takich kijków to ok 160 zeta...wyjmiesz i szczupaki i klenie i pstrągi...więc śmiało mogę ci polecić takie rozwiązanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam . mam zamiar kupić spinning do ciężkiej rzecznej orki . wpadł mi w oko spinning konger maxim tazar 2.85m 15-60g może ktoś z forumowiczów ma lub miał taki kij i może coś o nim , interesuje mnie jaką ma akcję  jakie ugięcie czy ma sztywny dolnik i czy nadaje się na ciężki opad np 25-40g główka plus guma. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...