Skocz do zawartości

Zestaw przynęt i główek.


jeziorny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, łowię na jeziorze 3-6 m głębokości i czasami na rzekach jakie przynęty mi polecicie na początek i główki do kopyt? Jutro wybieram się do sklepu i chciałbym, żebyście mi doradzili jakie przynęty kupić.

Powiedzcie ile wyjdzie za przynęty z główkami na POCZĄTEK.

 

Budżetu nie podaję zobaczę ile mi napiszecie, że wyjdzie.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

A co chcesz łowić?

Szczupaki, okonie, sandacze?

Pod szczupaka polecę Ci kopyta Relax`a 4L i 3x3 klasyczne gumiaki, Dragona fatty, kolory biały z czarnym grzbietem i czerwona broda, biały z czerwonym kopytem, żółty z czarnym grzbietem i czerwona brodą, seledynowy.

Gramatury to rożnie od 5 do 12g 

Pod okonie polecę paproszki relax`a 3,5cm fiolet, czarny, przezroczysty z brokatem, Keitech easy shiner 5 i 7cm  tyle że do Keitech`ów zakładaj główki Mustad`a bo są miękkie i nie rozwalisz tak szybko. i tu podobnie od 3 do 15g.

Co do cen to za szczupakowe policz od 2 do 3zł za sztukę do tego główka 1zł-1,5zł nie firmowa Musatad czy Gamak będzie droższy.

Jeśli chodzi o okoniowe to paproszki po 50gr za sztukę, a Keitch`y od 1,7zł do 2,8 tak u mnie wygląda cenowo, główki jak wyżej.

Sam musisz policzyć ile wyjdzie bo nie wem czy kupisz po jednej gumie i jednej główce czy kupisz po kilka sztuk...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...