Jump to content

- Jaka łódka zanętowa i echosonda -


tyczka1
 Share

Recommended Posts

Koniecznie 2,5 tys. za echo i 2,5 tys. za łódkę, czy poprostu 5 tys. za komplet ? Napisz jeszcze czego oczekujesz. 2 komory, czy 1 wystarczy ? Wyświetlacz ze stanem akumulatorów ? W jakich łowiskach będziesz łowił? Czy zależy Ci na bajerach typu podświetlanie z aparatury, zapasowy akumulator załączany w razie wyczerpania podstawowych w celu powrotu do brzegu itp ?

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym mieć dwie komory w łódce wyświetlacz ze stanem akumulatorów. Będe łowił na wodach stojących wolno płynących. Podświetlenie żeby było i zapasowy akumulator. Lepiej kupić echosonde i łódke osobno. Wolałbym osobno bo łódką bym zanęcał a echosondą bym wzioł na łódke i bym sondował łowisko. Czy można sonar podczepić do wędki i sondować łowisko.

 

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

A nie wolisz bezprzewodowej echosondy i sondować łódką ? Ja mam Fishfindera 918-wl (koszt ok. 800-1000zl.) i nie narzekam. Jak chcesz coś lepszego to Condor 260. Ale ja bym nie oszczędzał na łódce i wybrał opcję z Fishfinderem. Za 4 tys. kupisz już fajną łódeczkę i masz przyzwoity komplet. Jak bardzo Ci zależy na dwóch komorach to nie doradzę z własnego doświadczenia. Ja posiadam 1-komorową (mieści do 4kg zanęty) XJET XXL i jestem bardzo zadowolony. Za 3600zl. dostaniesz już z baterią litowo-jonową. Kupując łódkę zwróć uwagę czy w zestawie jest torba (jak nie to dodatkowe 100-200zl.), zapasowe akumulatory i ładowarka (też dodatkowe koszty). Ważną sprawą jest też serwis i oczywiście gwarancja. Dobrze jak producent gwarantuje bezpłatny coroczny przegląd i przesmarowanie mechanizmów w trakcie ważności gwarancji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...