Jump to content

spławik we Francji

Sidzejek
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich jako iż nie jestem dobrym wędkarzem prosze was o pomoc mianowicie chodzi o łowienie w stawku(we Francji) ryby okonia morskiego a bynajmniej tak wyglada do dyspozycji mam bata 6m bardzo dużo wszelakich spławikow oraz haczyków ryby są wpuszczane regularnie , wielkość ich to jakieś 10-20 cm 0,3 -0,5 kg i teraz pytanie do was jaki spławik (waga) jaki haczyk ? Liczę na szybką odpowiedź bo w następną niedziele jadę na ryby i chciał bym zlapac sporo okazów , byc może ktoś mial okazje lowic we Francji , może jakies podpowiedzi na co łowić itp dzieki wszystkim ;)

znalazłem zdjecie tych ryb w internecie i jak wyglądają dołączam zdjecie ;)

post-2485-0-61094700-1414957934_thumb.png

Edited by Sidzejek

Ty się najpierw zorientuj, czy te ryby można tam łowić i czy jest jakiś limit i wymiar ochronny, bo wg mnie to są pstrągi. A jeśli tak, to łowienie takich maluchów byłoby profanacją wędkarstwa, zwłaszcza na robala...

Hmm powiem tak to jest prywatny stawik kazdy moze wylowic po 4 bodajże rybki , i moze je legalnie :P zabrac do domu na patelnie , mnie takie rzeczy nie jaraja ja ide polowic nie mam zamiaru ich brać do domu ;)

Ty się najpierw zorientuj, czy te ryby można tam łowić i czy jest jakiś limit i wymiar ochronny, bo wg mnie to są pstrągi. A jeśli tak, to łowienie takich maluchów byłoby profanacją wędkarstwa, zwłaszcza na robala...

co do ryby na zdjeciu moge sie mylic ale mniej wiecej tak one wyglądają ;)