Jump to content

Sprzedam piękną działkę rekreacyjno budowlaną niedaleko rzeki i jeziora. PILNE!!!


Recommended Posts

Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, obcowania z przyrodą, lubisz wędrować i pływać, łowić ryby, jeździć rowerem czy spacerować - znalazłeś właśnie odpowiednie miejsce.

Do sprzedania piękna,atrakcyjnie położona na wzniesieniu działka budowlano - rekreacyjna o powierzchni 1848 m kw. Nr działki 2917/4 , przepiękny krajobraz. Bardzo cicha okolica. Działka znajduje się we wsi Ropa,powiat gorlicki województwo małopolskie.
Gmina Ropa posiada wysokie walory turystyczno-wypoczynkowe. Decyduje o tym bogate dziedzictwo dwóch kultur: pogórzańskiej i łemkowskiej, atrakcje turystyczne takie jak "Gorlickie Pieniny" oraz malownicze krajobrazy Beskidu Niskiego. Wieś Ropa jest dla turystów bazą wypadową nad jezioro Klimkówka (8km), do uzdrowiska w Wysowej (25km) i Krynicy(30km), do stadniny koni huculskich w Gładyszowie(25km) oraz na szlaki Beskidu Niskiego. W odległości 24km znajduje się także Magura Małastowska gdzie latem można spacerować na szlakach, zwiedzać cmentarze z I wojny światowej, a zimą można poszaleć na stoku narciarskim.

Tu link do ogłoszenia  OLX.pl

Edited by hege
edycja linka
Link to comment
Share on other sites

  • hege locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...