Jump to content

Polska Encyklopedia Wędkarska


 Share

Recommended Posts

Cena: 130 zł + koszt wysyłki (do negocjacji).

Rok wydania: 2011

Stan: Nowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kartograficzne PIĘTKA

Sprzedam Polską Encyklopedię Wędkarstwa. Myślę, że jest to Państwu pozycja znana. Ja wygrałem ją w konkursie (i to historycznym!), więc chętnie sprzedam w dobre ręce, które zrobią z niej właściwy uzytek. Choć nie znam się na wędkarstwie to wydaje mi się, że nie wypada, aby taka encyklopedia kurzyła się na półce.

Jeśli ktoś nie wiedziałby "z czym to się je" to zamieszczam opis.

Zachęcam do zakupu!

---

"Dla tych, co będą łowić i łowią" - jak głosi podtytuł - to jest niezwykle przydatna pozycja, dzięki której wędkarze amatorzy i profesjonaliści będą mogli m.in. poszerzyć swoją wiedzę na temat wędkarstwa oraz bez problemu dojechać do wszelkich łowisk w Polsce.

Pod twardą okładką znajdują się 784 strony ze szczegółowymi mapami (skala 1:95 000) miejsc połowu ryb w Polsce (dotyczy zarówno łowisk płynących jak i stojących).

Ponadto, umieszczone zostały mapy z zaznaczonymi drogami: od lokalnych po autostrady, łącznie z numeracjami i kilometrażami.

Dla tych osób, które przy okazji wędkowania lubią zapoznać się z regionem, w Encyklopedii zawarto położenie parków narodowych, rezerwatów przyrody, parków krajobrazowych oraz innych ciekawszych, ważniejszych obiektów w Polsce.

W Polskiej Encyklopedii Wędkarskiej można znaleźć również granice i siedziby kół i okręgów Polskiego Związku Wędkarskiego oraz miejsca połowu do nich przynależące.

Dla ułatwienia poszukiwań konkretnych miejscowości, w PEW zawarto indeks około 50 000 polskich miast i wsi. Dla ułatwienia poruszania się, na mapach zaznaczono granice powiatów i województw.

Ogromną pomocą dla wędkarzy na pewno będą ilustracje ryb śródlądowych i morskich. Znajdują się przy nich podstawowe informacje ich dotyczące.

Partnerem wydania jest Polski Związek Wędkarski. Encyklopedia została profesjonalnie przygotowana i może być bardzo pomocna zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów w łowieniu ryb. Stanowi również ciekawe i rzetelne uzupełnienie wiedzy oraz źródło ciekawostek dla wędkarzy.

Link to comment
Share on other sites

  • hege locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...