Jump to content

Powrót po kilku latach przerwy.


Recommended Posts

Witam Wszystkich.

Wiem że pytanie takie jak moje pojawia się często ale każdy ma inne potrzeby, ja wracam do tego hobby po kilku latach przerwy i totalnie nie orientuje się jaki sprzęt kupić i gdzie. Więc od początku....

 

Mam zamiar łowić głównie na wodach stojących lub wolno płynących.

Sporo dobrego na forum przeczytałem o sprzęcie Konger'a 

 

Metody: grunt, spławik (odległościówka) żywiec, z tym że nie chce kupować zestawu do konkretnie jednej metody, jak by się dało to żeby wędzisko było w miarę uniwersalne na przykład gdyby mnie coś nawiedziło i chciałbym porzucać gumką ;)

Na jeden zestaw kij+ kołowrotek chciałbym wydać max 500pln razem będzie max 1500pln i jeszcze będę miał około 1000pln na osprzęt, może starczy na średnią tyczkę(bacik)

 

Pytanie jeszcze gdzie lepiej kupić, w "realu" czy w sklepie internetowym, czytałem sporo że po zakupie w sklepie internetowym zdarzają się wady ukryte albo sprzęt jest uszkodzony przez kuriera tylko że teoretycznie w nich jest taniej.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

P.S

Pozdrawiam tych którzy mnie zaraz opi....ą za to że nie chcę mi się przeszukać forum ale jak już pisałem każdy ma inne potrzeby :)

Link to comment
Share on other sites

500 PLN na jeden kij z kołowrotkiem to wcale nie tak mało. Masz już w czym przebierać.Znam człowieka, co pickera używa do lekkich gum. No i łowi. Znam człowieka, co karpiówki używa do cięższego gruntu i do żywca. Sprzęt z wadą ukrytą możesz też kupić w sklepie stacjonarnym. Sprawa jest prosta, idziesz do sklepu, bierzesz kij do ręki, przymierzasz się do niego. Sprawdzasz w necie jakie są różnice w cenie. Wracasz i negocjujesz. Przy 1500 PLN masz grube argumenty na wyrwanie rabatu.

Link to comment
Share on other sites


albo sprzęt jest uszkodzony przez kuriera

 

Uszkodzonej paczki nigdy nie przyjmuj, albo otwieraj w obecności kuriera. W razie uszkodzeń, kurier ma specjalny papier, na którym opisuje uszkodzenia i odsyłają do sklepu. Nawet nieuszkodzoną paczkę masz prawo otworzyć w obecności kuriera i sprawdzić jej zawartość. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...