Jump to content
Sign in to follow this  
max-wo

Test kołowrotka Mistrall Exor 20

Recommended Posts

Dziś w godzinach popołudniowych wybrałem się w celu przetestowania kołowrotka Mistrall Exor 20 na okonie. Pogoda wymarzona pięknie i słonecznie, lekki wiaterek po prostu prawdziwa złota polska jesień. Rybom jednak pogoda nie przypadła do gustu, złapałem jednego okonka  . Ale przejdźmy do rzeczy kołowrotek jak na tę cenę sprawuje się perfekcyjnie. Ta biało-czarna krówka (Ozet go tak nazwał ;) ) ma dobry i równy nawój żyłki, dzięki temu da się nim wykonywać  bardzo dalekie rzuty. Kołowrotek jest prawie w całości zrobiony z różnych stopów metali. Hamulec da się łatwo wyregulować i chodzi bardzo płynnie (nie pisałbym tego ale właśnie płynnie chodzący hamulec uratował mi szczytówkę przed złamaniem, gdy zahaczyłem przynętą o jedyny krzaczek w okolicy). Najwiekszymi jego atutami są : lekka bezgłośna praca, lekkość (choć zrobiony jest z metalu), i precyzyjny hamulec i niska cena bo to jedyne 100zł ;)  . Z czystym sercem mogę go polecić wszystkim użytkownikom forum.  :)

post-3884-0-84610500-1479657620.jpg

Edited by max-wo

Ciekawe co po całym sezonie o nim napiszesz. Absolutnie niczego się nie czepiam, niczego nie sugeruję. Zwyczajnie często tak bywa, ze pierwsze wrażenia super. A po krótkim czasie zaczyna klekotać i takie tam. :)

O tym też pomyślałem, i w następnym roku opisze czy przeżył bez uszczerbku na zdrowiu, czy jednak coś tam mu dolega. ;)

Edited by max-wo

Kumpel mi powiedział o waszym forum, nie spodziewałem się, że tyle ciekawych rzeczy mogę się dowiedzieć. Dzięki chłopaki świetna robota!

Witam, pragnę zapytać o kołowrotek Exor, jak się sprawuje czy wytrzymał dotychczasowe wędkowanie, czy trzeszczy. Ogólnie jak się sprawuje, w jakim stanie jest z jak ciężkimi przynętami miał do czynienia. Pozdrawiam

Używam do dziś sprawuje się super. Ja mam model na lekki spinning i nie stosuje go do ciężkiego spinningu. Nawój żyłki się nie zmienił jest taki jak na zdjęciu. Polecam Ci ten kołowrotek bo jest tani ale naprawdę solidny.