Jump to content

max-wo

Forumowicz
 • Content count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

317

2 Followers

About max-wo

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/03/2002

Wędkarstwo

 • Lubię
  brak opisu

Informacje o profilu

 • Imię
  maksymilian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Konin
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo,piłka nożna, kolarstwo, tennis ziemny

Recent Profile Visitors

1555 profile views
 1. Jeżeli 20 sprawdza się na przynęty do 9g to 30 powinna być dobra.
 2. Używam do dziś sprawuje się super. Ja mam model na lekki spinning i nie stosuje go do ciężkiego spinningu. Nawój żyłki się nie zmienił jest taki jak na zdjęciu. Polecam Ci ten kołowrotek bo jest tani ale naprawdę solidny.
 3. max-wo

  Pytanko w sprawie bolenia.

  Konkretnie ten model Dragon Lunatic PRO i teraz uwaga wolne prowadzenie przy dnie (u nas się to sprawdza) .
 4. max-wo

  Jaką matchówkę polecacie?

  http://rob-tar.pl/pl/p/Navigator-Match-RD-3000/1423 Masz już tego antrisa ?
 5. max-wo

  Jaką matchówkę polecacie?

  Możesz kupić wędkę Zbyszka firmy Kogha. Fajnie się prezentuje jest lekka i ładnie pracuje. Ja polecę trochę inne firmy niż koledzy. -Konger Impact Match 420cm/25g waga 300g -Jaxon Float Academy Match 420cm/25g waga 232g -Jaxon Antris 420cm/20g waga 259g
 6. max-wo

  Spławikowe połowy w 2013-2018

  Dziś "idąc za ciosem" jak kolega Wind pojechałem ze znajomym na ryby w to samo miejsce co wczoraj. Dziś jednak zrobiłem bardziej treściwą zanętę i to przyniosło efekty. Płocie brały najchętniej na kukurydzę, na pinki brały małe płoteczki. Największe w porywach do 30cm ale średnia to 25-26. W sumie wyszło ok. 7,5 kg płoci.
 7. Bierz ze sklepu Zbyszka. Tam masz trochę przeceny i masz pewność co do jakości wysyłki.
 8. Również polecam ten kołowrotek.
 9. max-wo

  Spławikowe połowy w 2013-2018

  W ostatni dzień "harówy" biednych pracujących ludzi których mijaliśmy gdy pojechaliśmy na rybki. Konkretnie na płocie. Zaczęliśmy ok 7;30, zaczęliśmy tzn. ja wuja i kolega ps. Rusek. Płotka brała każdemu od razu. Na początku była to drobnica lecz po godzinie podeszła płoć. Nie warzyliśmy ryb ale mieliśmy porównywalne wyniki. Największą rybę złapałem ja płoć ok.35-40dag. Musicie jednak wiedzieć że taka płotka to nic specjalnego na zbiorniku w którym łapaliśmy tam w połowie maja można złapać kilkadziesiąt pięknych płoci.
 10. max-wo

  Spławikowe połowy w 2013-2018

  Tsa... tak widziałem wasze miny jak wyciągałem siatkę. To mówiło samo za siebie .
 11. max-wo

  Spławikowe połowy w 2013-2018

  Dziś popołudniu tj. 13 pojechaliśmy we czterech na ryby. Ryby od początku miałem tylko ja i mój wuja o którym później. Gdy my łapaliśmy nasz kolega dopiero się rozłożył (tyczkarz). Ozetowi ryba weszła w połowie naszych mini zawodów. Łowiliśmy dobre 3,5h po ważeniu okazało się że drugiego (tyczkarza) miałem daleko za sobą bo o 1,35kg sam miałem 5,08, trzeci był mój wuja a czwarty Ozet na którym wziąłem rewanż za wczorajsze zawody koła które wygrał ja byłem dwunasty (na swoją obronę powiem że miałem najgorsze miejsce na beznadziejnej płyciźnie). We trzech łowiliśmy takie rybki a mój wuja takie.
 12. Salmo: Hornet model HP 4,5cm i Butcher RD 5cm (sam sprawdzałem niestety oba poszły na dno ) Jaxon: Holo select Abra model JN i Golbat DA i Salmo Thrill BF (te polecił mi kolega) Ten salmo Thrill BF mimo że pływający typowo pod bolenia to wyciągał na niego jazie (największy 68cm) i piękne okonie, ale na rzecę.
 13. max-wo

  Zanęta MVDE G5

  Nie dam się tak przekupić. Spokojnie Danielu-Windzie mam dwie paki czarnego sekrecika. Niestety został mi tylko 1kg tejże zanęty bo reszta już umieszana
 14. max-wo

  Zanęta MVDE G5

  Czy może miał ktoś styczność z zanętą MVDE G5 ? Szczególnie interesuje mnie ich sprawdzalność i ryby które wabi najlepiej. Sprawdzałem inne fora, ale nie było interesujących opisów. Więc pytam się tu.
 15. max-wo

  Co nowego kupiliście?

  Windzie mam podobną tubę ale oczywiście zgubiłem "zatykatko". Ja też dziś odebrałem dwie rzeczy jedna to buty (nie będę ich wstawiał bo nie wędkarskie choć jakby przeliczyć na wędkarstwo to kupiłbym bat turion kongera albo bardzo dobry spinning). Ta rzecz byla mi potrzebna bo denerwowało mnie zle wyważenie spławików. A mianowicie ta rzecz to śruciny dinsmores w gramaturze 4-11.
×