Skocz do zawartości

Winda trollingowa Cannon x 2


konrad304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Szanownych forumowiczów. Na sprzedaż posiadam dwa komplety windy trollingowej amerykańskiej firmy Cannon. Sprzęt w bardzo dobrym stanie, użyty na wodzie kilka razy.
 
Niewielkie rozmiary,poziomy ręczny kołowrotek / hamulec, wbudowane w podstawę mocowanie zaciskowe 2,5 cala w kształcie litery C, obrotowy wskaźnik głębokości 12-calowy, kompozytowy wysięgnik. Na kołowrotki nawinięta jest stalowa linka, niestety nie mierzyłem jej i nie wiem jaka jest jej długość, ale na pewno kilkadziesiąt metrów.

Zestawy zawierają już akcesoria czyli uchwyt wędziska z mocowaniem, obciążnik (kulę trollingową) oraz mechanizm zwalniający żyłkę.

Sprzęt można obejrzeć i odebrać na terenie Łomianek, ewentualnie na terenie Żoliborza ( zależnie od godziny).

Cena kompletu (winda + akcesoria) to 400 zł., jednak przy zainteresowaniu zakupem obu kompletów, istnieje możliwość negocjacji ceny.
 
Nie jestem handlarzem, sprzęt należał do mojego ojca, który zostawił mi go w schedzie. Ja na ten wspaniały sport/hobby nie mam niestety czasu, a w związku z przeprowadzką, nie mam również miejsca do jego przechowywania, stąd powód sprzedaży.
 

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie, Konrad.


f51140c90258.jpg

7f5b18b01af1.jpg

09a12f4d7745.jpg

538323d29996.jpg

a35ec885901a.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...