Jump to content

Formy aluminiowe do odlewania cięzarków


Recommended Posts

Witam,

 

Na wstępie napiszę, że jestem tu całkowicie nowy (przed chwilą się zarejestrowałem) i nie interesuję się wędkarstwem :( . Znam się trochę na innych różnych rzeczach jak: stolarka, żywice, obrabianie aluminium itp. . Jakiś czas temu wykonałem dla znajomego formę odlewniczą do ołowiu według jego wytycznych, które dotyczyły masy ciężarków i ogólnie układu (gdzie drucik, gdzie cyferka itp.). Wygląd, wykonanie i rozwiązania techniczne to moje dzieło, a kolega mówi, że zaje… to wygląda, więc postanowiłem ją tu zamieścić i może sprzedać kolejne formy ;) Wszystko bez spiny na luzie.

Ogłoszenie zamieściłem też na olx bo na allegro trzeba płacić, a to raczej w ramach hobbystycznych zajęć, a nie biznesu . Cenę podałem 240zł/250zł (rada znajomego) – co o tym myślicie?

Formy na koguty - jedna forma umożliwia odlanie ciężarków o wadze: 10, 12, 15, 18, 21 i 25 gramów. Na odlewach widoczne jest oznaczenie ciężaru poszczególnych ciężarków. Uchwyt wykonany jest z drewna dębowego, dobrze izoluje ciepło aluminium (można odlewać trzymając za uchwyt). Zawiasy mosiężne niewidoczne po zamknięciu formy.

Forma jigowa -  została wykonana z aluminium (frezowana). Jedna forma umożliwia odlanie ciężarków o wadze: 7, 12, 17, 22, 25 i 30 gramów. Na odlewach widoczne jest oznaczenie ciężaru poszczególnych ciężarków. Do formy pasują haki 4, 5 i 6 np. firmy Gamakatsu 604. Uchwyt wykonany jest z drewna dębowego. Zawiasy mosiężne niewidoczne po zamknięciu formy.

Ogólnie mogę wykonać formy na zamówienie, według wytycznych zamawiającego.

Cena form: koguty 240 zł, jigi 250zł, forma na zamówienie (do 6 ciężarków) około 250zł

Kontakt: przez to forum w wiadomości prywatnej lub przez mejla m_dudzisz@o2.pl

Wysyłka: 10 zł 48h paczka poczta polska (przedpłata) lub odbiór we Wrocławiu/Jaworze 

Czas wykonania: około 7 dni (raczej mniej) 

foto 01 - jig.jpg

foto 04 - jig.jpg

foto 03.jpg

foto 04.jpg

Edited by kapec007
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...