Jump to content

błystka wachadłowa


stawny
 Share

Recommended Posts

Hej, do napisania tego posta skusił mnie wygrzebany stary spining z garażowej gemeli. Nie będę opisywał marki wędziska, ale skupie się na przynęcie. Zamierzam zaopatrzyć się w błystki wahadłowe, na wędkowanie z okolic plaży, czy falochronu. Prawie 5 lat nie miałem styczności już z błystkami, a stare dziadkowe już się mi wykruszyły. Odszukałem coś takiego na internecie, co koledzy spinningiści powiedzą, na temat kolorystyki i gramatury w/w błystek. Zamierzam się zaopatrzyć w taki komplet. błystki w gramaturze 17 g. Dodam, że błystki produkuje firma Jaxon. Chyba, że znacie lepsze na spining w morzu. Czekam na porady.

post-318-0-30791600-1339966664_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paszczaku, zamierzam połowić okonie, może wpadnie jakaś flądra, bo belona odpłynęła hehehe, jeśli coś polecisz to czekam na odp. Swego czasu miałem okazałe gumy, imitacje raczków, ale mi wsiąkły jak i błystki

Edited by stawny
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Musisz spróbować dalekosiężnych woblerów Wobi bałcik i Tubiś Tutaj na Południu łowimy na to bolenie ale są specjalnie dedykowane na połów morski. Naprawdę daleko nimi rzucisz. Wszelkie castmastery też się sprawdzą Wczoraj na casta 3 kolega złowił Suma :-) 100cm byłem w lekkim szoku bo tym udało mi się tylko złowić bolenia. Cast to tania przynęta do naprawdę dalekich rzutów i jest smukły.

Naprawdę Ci polecam

Jak masz pytania proszę pisz na GG - 1240230

Edited by wind
edycja linków
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...